תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » גדוד התקשוב אמירים החל לעבור מצריפין לנגב
עוברים דירה. גדוד אמירים. צילום: דובר צה"ל

גדוד התקשוב אמירים החל לעבור מצריפין לנגב

המעבר של גדוד אמירים מהווה חלק מהתהליך של ירידת אגף התקשוב לנגב, והוא עוד אבן דרך לקראת הקמת קריית התקשוב בדרום

מאת 10 ביולי 2017, 15:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמירים, גדוד התקשוב המבצעי של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל אתמול (א') לעזוב את משכנו במחנה צריפין ולעבור דרומה. זאת, במסגרת מהלך שוה"ם (שיווק והעברת מחנות) ומעבר אגף התקשוב לנגב.

על המעבר אמון המג"ד, סא"ל שלומי קדם. באוגוסט 2015 מונה סא"ל קדם לתפקיד מפקד גדוד אמירים באגף התקשוב. הוא החליף בתפקיד את סא"ל עומר כהן, שעמד בראש הגדוד משך שנתיים.

סא"ל קדם נכנס לנעליים משפחתיות: הוא ממלא תפקיד אותו גם אביו ביצע. סא"ל (מיל') איציק קדם מילא את התפקיד לפני 30 שנה, בין השנים 1984 ל-1986. האב שימש כמפקד הגדוד לאחר מלחמת לבנון הראשונה, כשצה"ל ישב בקו נהר האוואלי, מעבר לרצועת הביטחון בדרום לבנון.

"השנה אנו מציינים 60 שנה להקמת הגדוד", אמר סא"ל קדם, "כמי שהעביר לא מעט ימים מילדותו בלשכת המג"ד בצריפין, אני מרגיש זכות אדירה וסגירת מעגל להיות המג"ד שיוביל את הגדוד למשכנו החדש בנגב".

בדרך ללמשכנו החדש בנגב. גדוד אמירים. צילום: דובר צה"ל

בדרך ללמשכנו החדש בנגב. גדוד אמירים. צילום: דובר צה"ל

גדוד אמירים נותן מענה תקשובי בכל נקודה בה אין תשתית, או תנאים לתקשורת נייחת ומספק פתרונות תקשורת ניידים, לרבות תחנות ניידות של המערכת הסלולרית המוצפנת "ורד הרים" ותקשורת לווינית, כמו במקרים בהם נדרש סיוע לכוחות מחוץ לגבולות המדינה.

כך למשל, הופעל הגדוד במסגרת משלחות הסיוע של צה"ל לפיליפינים ולנפאל, שם העמיד יכולות תקשורת לצוותי החילוץ והרפואה.

המעבר של גדוד אמירים מהווה חלק מהתהליך של ירידת אגף התקשוב לנגב, והוא עוד אבן דרך לקראת הקמת קריית התקשוב בדרום.

גדוד התקשוב אמירים החל לעבור מצריפין לנגב Reviewed by on . אמירים, גדוד התקשוב המבצעי של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל אתמול (א') לעזוב את משכנו במחנה צריפין ולעבור דרומה. זאת, במסגרת מהלך שוה"ם (שיווק והעברת מחנות) ומע אמירים, גדוד התקשוב המבצעי של אגף התקשוב וההגנה בסייבר, החל אתמול (א') לעזוב את משכנו במחנה צריפין ולעבור דרומה. זאת, במסגרת מהלך שוה"ם (שיווק והעברת מחנות) ומע Rating: 0

תגובות (1)

  • אתי

    לדעתי צריך לעשות כנס מחזור לפני העברה כל מי ששירת בגדוד אמירים לדורותיו

הגיבו