תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גבר צרפתי תובע את אובר: הרסה לי את הנישואים!
הסיבה לגירושים: אובר? אילוסטרציה: BigStock

גבר צרפתי תובע את אובר: הרסה לי את הנישואים!

באג באפליקציה הביא אישה לחשוד בבעלה שהוא בוגד בה, לאחר שראתה להיכן ומתי הוא נוסע – ולהתגרש ממנו ● כעת תובע הבעל את החברה על 45 מיליון יורו

מאת 12 בפברואר 2017, 16:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גבר צרפתי הגיש באחרונה תביעה נגד אובר (Uber) על סך של 45 מיליון יורו, בטענה כי האפליקציה הרסה לו את חיי הנישואים. לטענתו, באג באפליקציה אפשר לאשתו לראות בדיוק להיכן הוא נוסע.

על פי דיווח בעיתון הצרפתי לה פיגארו (Le Figaro), האישה החלה לעקוב אחרי בעלה לאחר שזה שאל פעם אחת את המכשיר שלה במטרה להיכנס לחשבון האובר שלו. מאז היא ראתה לאן הוא נוסע בכל פעם, מתי הוא נוסע ופרטים נוספים. לטענתו, מה שגילתה הביא אותה לחשוד שהוא בוגד בה ולהתגרש ממנו.

המקרה יובא לדיון ראשון בבית המשפט מאוחר יותר החודש. דובר מטעם אובר אמר לעיתון כי "החברה לא מגיבה באופן פומבי על מקרים פרטניים, ובפרט על כאלה שמעורב בהם הליך גירושים".

יצוין שלא מדובר במקרה יחיד שבו אירע הבאג הזה: גולשים בטוויטר (Twitter) צייצו על מקרים דומים, אם כי סביר להניח שלא כאלה שהביאו להשלכות כמו במקרה של אותו גבר צרפתי. נראה כי הבאג מופיע בגרסאות ישנות של מכשירי iOS.

גבר צרפתי תובע את אובר: הרסה לי את הנישואים! Reviewed by on . גבר צרפתי הגיש באחרונה תביעה נגד אובר (Uber) על סך של 45 מיליון יורו, בטענה כי האפליקציה הרסה לו את חיי הנישואים. לטענתו, באג באפליקציה אפשר לאשתו לראות בדיוק ל גבר צרפתי הגיש באחרונה תביעה נגד אובר (Uber) על סך של 45 מיליון יורו, בטענה כי האפליקציה הרסה לו את חיי הנישואים. לטענתו, באג באפליקציה אפשר לאשתו לראות בדיוק ל Rating: 0

הגיבו


!!!!