תוכן שיווקי

פלטפורמת Cellosign של ריפבליקס מזניקה עשרות ארגונים לקדמת הטרנספורמציה הדיגיטלית

16/03/2021 11:02
שירלי טוהר, סמנכ"לית פיתוח עסקי ב-Cellosign. צילום: פרטי

Cellosign, פלטפורמת ה-zero code של חברת ריפבליקס לטרנספורמציה דיגיטלית ואוטומציה של תהליכי עבודה, זכתה באות ההוקרה בתחרות "מצטייני המחשוב 2020" של אנשים ומחשבים. הפלטפורמה נבחרה למקום הראשון בקטגוריית טרנספורמציות דיגיטליות וחדשנות. "עבורנו, זהו סיפוק אדיר להיות הגורם שמנגיש אסטרטגיה דיגיטלית לכל ארגון, בייחוד כאשר הלקוחות, העובדים והספקים מצפים לחוויית משתמש עכשווית בכל אינטראקציה, בעוד שעד לא מכבר יישום מלא של אסטרטגיה דיגיטלית היה יתרון השמור רק לארגונים עם תקציבי ענק",  סיפרה שירלי טוהר, סמנכ"לית פיתוח עסקי בחברה, בעקבות הבשורה המשמחת.

"אנחנו חיים ונושמים את מקום המפגש בין אג'יליות לצרכים ארגוניים ולמורכבות ארגונית, שם נוצרים ה'כאבים' של הלקוחות שלנו. Cellosign מספקת מענה מיטבי לצרכים ומגשרת על הפערים המובנים שנוצרים במפגש זה", הוסיפה טוהר.

הפלטפורמה מבצעת אוטומציה תהליכית ומעניקה לארגונים חופש פעולה בעבודה עם פתרונות Self-Service באמצעות כלים מובנים וללא צורך בכתיבת שורות קוד ליצירת תהליכים מקצה לקצה (E2E). במקביל, Cellosign ממירה כל תהליך עסקי לתהליך דיגיטלי מלא, המבוסס על טריגרים תפעוליים, באמצעות ממשק אינטואיטיבי וידידותי בשיטת Drag & Drop. כך, היא מקצרת ומייעלת תהליכים עסקיים וחוסכת זמן ומשאבים לארגון, כולל מזעור שגיאות בתהליכי העבודה.

הפלטפורמה מבצעת איסוף נתונים ממגוון ערוצים, כגון מערכות ליבה, מערכות משיקות, אתרי החברה, עמדות שירות והזנה יזומה, ומספקת בקרה מרכזית לתהליכים שמקורם בנקודות מפגש שונות, תוך ניתוח נתונים ויעילות, הפקת לקחים ועוד. זוהי פלטפורמה ייחודית, המציעה מנועים מובנים לייזום, לשיתוף, לקליטה ולהחזרה של נתונים לניהול תהליכים ולטיפול במחזור החיים של תהליכי עבודה.

פתרונות החברה משלבים חוויית משתמש ומסע לקוח דיגיטלי, הכוללים שירותים דיגיטליים נגישים בכל מקום, בזמן אמת, מכל מכשיר באופן דינאמי ורספונסיבי, כולל חתימה דיגיטלית. כך גם בפרויקט שזיכה אותה באות ההוקרה, וכלל פלטפורמת אוטומציה לניהול תהליכים באמצעות תבניות וטפסים דיגיטליים ל-UPS ישראל בשיתוף O.P.S.I, הזכיינית המורשה של חברת UPS העולמית בישראל, בהובלת שי גוטמן, סמנכ"ל טכנולוגיה וחדשנות. באמצעות פלטפורמת UPS ,Cellosign מממשים אוטומציה לתהליכי עבודה עבור לקוחות פנים וחוץ ארגוניים, תוך מתן דגש להיבטים רגולטוריים, עסקיים ושיווקיים במטרה לקצר זמני טיפול, לייעל תהליכי עבודה ולבצע סגירת מעגל עסקי בצורה חכמה, מהירה ודינמית.

הטכנולוגיה, המחויבות והשירותיות של רפבליקס מביאים את מהפכת חוויית המשתמש הדיגיטלית לכל ארגון שהוא, מקטן עד גדול. בהדרכה קצרה, תוך מתן דגש על צרכים וגמישות, ניתן לקבל ערך מהיום הראשון לשימוש בפלטפורמה ולאפשר לארגון ולקוחותיו ליהנות מאוטומציה מתקדמת.

הפתרונות של Cellosign מהווים את עמוד השדרה בקשר עם הלקוח, העובד והספק ומייצרים התייעלות תהליכית במגוון חברות וארגונים. פלטפורמת Cellosign מוטמעת בארגונים במגוון סקטורים במגזר הפרטי והציבורי: פיננסים, ביטוח, ממשלה, תקשורת, בריאות, רכב, שילוח, אקדמיה וחינוך. כמו כן, החברה מספקת פתרונות יעודיים למחלקות שונות בארגון, כגון שיווק ומכירות, מוקדי שירות, משאבי אנוש, רכש, תפעול, לוגיסטיקה, תשתיות ועוד. Cellosign משולבת בליבת הארגון, באתרי המכר ובמגוון רחב של ערוצים, אשר באמצעותם מגבירים סגירת עסקאות, מסייעים לתדמית הלקוח כמוביל בתחום הטכנולוגיה והחדשנות ומייצרים תהליכים ארגוניים מבוססי BPM במקום מרכזי אחד עבור תחומי פעילות רבים.

"מעבר ליתרון של קיצור ה-Time To Market, ל-Cellosign יש גם יתרון צופה פני עתיד, הנובע מכך שהיא מייצרת המשכיות דיגיטלית ללקוחותיה", הסביר צח זייגרמן, שותף בחברת ריפבליקס. "מאחר שמדובר ביישום on the fly וללא הצורך בפיתוח, השימוש בפלטפורמה מבטיח ששינויים עתידיים הקשורים ללקוח יוכלו להיעשות בקלות וללא צורך בפרויקטים ארוכי טווח, הכוללים מעורבות של צוותים רבים, אפיונים וכלים נוספים".

אירועים קרובים