תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » תוכניות ההשקה של מוצרי אפל לחודש מרץ הקרוב – בספק

תוכניות ההשקה של מוצרי אפל לחודש מרץ הקרוב – בספק

כך לפי דיווח בכמה אתרים, המסתמכים על מקורות מקורבים: העיכובים המיידיים קשורים לדגמים החדשים של ה-iPad Pro ולמכשיר ה- iPhone SE2/iPhone 9 המוזל שלה ● דיווח בטאיוון: אפל החלה להעביר כמה מקווי הייצור שלה מסין לטאיוון

מאת 20 בפברואר 2020, 13:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השבוע הפכה אפל אחת מהחברות הראשונות לחשוף את השפעת התפרצות נגיף הקורונה בסין על עסקיה, כשפרסמה הודעת אזהרה, שלפיה היא לא תגיע ברבעון הראשון של השנה להכנסות שהיא חזתה – בטווח של בין 63 ל-67 מיליארד דולר. החברה לא מסרה מספרים חדשים, אולם ציינה, כי האזהרה היא תוצאה של "מחסור באספקת אייפונים", עקב השפעתו של הנגיף.

אפל, כידוע תלויה מאוד במפעלי ייצור סיניים, כמו גם בצרכנים סינים – וגם בהיבט הזה נפגעה אפל משום שסגרה את כל 42 החנויות של בסין – ובימים האחררונים פתחה שבע מהן לשעות מסוימות, בהתאם להנחיות השלטונות הסיניים.

אבל מסתבר כעת, כי שהמצב עוד יותר קשה, שכן השפעת ההתפרצות הנגיף עשויה גם לפגוע בהשקות שתכננה אפל לחודש הבא.

לפי דיווח בבלומברג, השקת הדגמים החדשים של ה-iPad Pro מוטלת בספק, ולמרות שאפל מתכננת להשיק את מכשיר ה- iPhone SE2/iPhone 9 המוזל שלה במרץ, לפי הדיווח גם תוכנית זו לא מובטחת. לפי דיווחים בטאיוון, אפל החלה להעביר כמה מקווי הייצור שלה מסין לטאיוון, ובתור התחלה מעבירה את ייצור ה-AirPods, טאבלטי ה-IPad ו-ה-Apple Watch. לפי הדיווח, "אפל מנסה לגוון את שרשרת האספקה שלה בהיבט גיאוגרפי בשל התפשטות הנגיף, שפגעה קשה בייצור של מוצריה… צפוי כי לפחות שליש מקווי הייצור בסין יעמדו שוממים בשליש הראשון של השנה".

לפי דיווח בניקיי, ההשפעה המיידית תהיה על ייצור ה- iPhone SE2/iPhone 9 המוזל, שתוכנן להתחיל בתחילת החודש, אך לפי גורמים המקורבים לנושא חלה דחייה, והייצור יידחה לחודש הבא.

בניקיי מוסיפים, כי ייתכן שגם השקת מכשיר הדגל הבא של החברה מאוחר יותר השנה, ה-iPhone 12, תושפע מן המצב בשל עיכובי אספקה שיידחו לחודש אפריל.

תוכניות ההשקה של מוצרי אפל לחודש מרץ הקרוב – בספק Reviewed by on . השבוע הפכה אפל אחת מהחברות הראשונות לחשוף את השפעת התפרצות נגיף הקורונה בסין על עסקיה, כשפרסמה הודעת אזהרה, שלפיה היא לא תגיע ברבעון הראשון של השנה להכנסות שהיא השבוע הפכה אפל אחת מהחברות הראשונות לחשוף את השפעת התפרצות נגיף הקורונה בסין על עסקיה, כשפרסמה הודעת אזהרה, שלפיה היא לא תגיע ברבעון הראשון של השנה להכנסות שהיא Rating: 0

הגיבו