תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ווטסאפ תפסיק לפעול על מכשירי Windows Mobile ועל חלק מדגמי iPhone ואנדרואיד
האם פגסוס ריגלה אחרי משתמשיה? ווטסאפ. צילום: Bigstock

ווטסאפ תפסיק לפעול על מכשירי Windows Mobile ועל חלק מדגמי iPhone ואנדרואיד

החברה מפסיקה לתמוך בפלטפורמות "שאינן מאפשרות את סוג היכולות הנדרשות לנו כדי להרחיב תכונות של האפליקציה שלנו בעתיד", לדברי החברה

מאת 31 בדצמבר 2019, 13:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החל מהיום, ה-31 בדצמבר, אפליקציית ווטסאפ תפסיק לפעול על כל מכשירי Windows Mobile – כך הודיעה החברה שבבעלות פייסבוק. הסיבה, לדברי החברה, היא הפסקת פיתוח מוצרים לפלטפורמה הסלולרית של מיקרוסופט. משתמשי מערכת ההפעלה של מיקרוסופט גם לא יכלו ליצור חשבונות חדשים בווטסאפ כבר מוקדם יותר השנה.

הצעד של ווטסאפ בא בעקבות הודעתה של מיקרוסופט על החלטתה "לחסל" את מערכת ההפעלה שלה, תוך שהמליצה למשתמשים בה להחליף מכשירים ל-iPhone או למכשירי אנדרואיד בינואר.

מדי שנה מפסיקה ווטסאפ את תמיכתה בפלטפורמות "שאינן מאפשרות את סוג היכולות הנדרשות לנו כדי להרחיב תכונות של האפליקציה שלנו בעתיד", לדברי החברה.

בהתאם לכך, תפסיק ווטסאפ את התמיכה גם בדגמים מסוימים של iPhone ואנדרואיד – מכשירי אנדרואיד בגירסה 2.3.7 (Gingerbread) ומטה, ומכשירי iOS 8 ומטה לא יוכלו להשתמש בווטס-אפ החל מ-1 בפברואר 2020. לדברי גוגל, גרסה 2.3.7 פועלת כיום רק ב-0.3% ממכשירי האנדרואיד, ואפל אומרת, כי רק 0.7% ממכשירי ה-iPhone  מריצים גרסאות מוקדמות יותר מ-iOS 12.

ווטסאפ תפסיק לפעול על מכשירי Windows Mobile ועל חלק מדגמי iPhone ואנדרואיד Reviewed by on . החל מהיום, ה-31 בדצמבר, אפליקציית ווטסאפ תפסיק לפעול על כל מכשירי Windows Mobile – כך הודיעה החברה שבבעלות פייסבוק. הסיבה, לדברי החברה, היא הפסקת פיתוח מוצרים ל החל מהיום, ה-31 בדצמבר, אפליקציית ווטסאפ תפסיק לפעול על כל מכשירי Windows Mobile – כך הודיעה החברה שבבעלות פייסבוק. הסיבה, לדברי החברה, היא הפסקת פיתוח מוצרים ל Rating: 0

הגיבו