תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » עדכון לאפליקציית Google Assistant מאפשר את הפעלתה ישירות מ-Siri
Google Assistant

עדכון לאפליקציית Google Assistant מאפשר את הפעלתה ישירות מ-Siri

גוגל מצאה דרך לעקוף את הקשיים שאפל מערימה על אפליקציות של עוזרות קוליות מתחרות שמבקשות להיכנס למכשירי iOS

מאת 21 בנובמבר 2018, 15:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפליקציית העוזרת הקולית Siri של אפל נטועה ב-iOS בצורה שמקשה על עוזרות קוליות מתחרות לפעול באותה מהירות ונוחות במכשירי החברה. אבל גוגל לא מוותרת, ומתאמצת להנגיש את העוזרת הקולית שלה, Google Assistant, גם במערכת ההפעלה האפלית.

אתמול (ג') השיקה גוגל עדכון לאפליקציית ה-Assistant ל-iOS, המאפשר תמיכה שלה ב-Siri. כלומר, פנייה ל-Siri באמירה "אוקיי גוגל" או "היי גוגל" תפעיל מיד את אפליקציית ה-Assistant, שתחכה לשאלה או לבקשה מהמשתמש. אם הטלפון לא במצב נעילה, אפשר יהיה אף להפעיל את ה-Assistant באמירה "היי Siri" ומיד לאחר מכן "אוקיי גוגל".

העדכון מאפשר גם התאמה אישית לתוך Siri של פקודות קוליות שונות של ה-Assistant. כלומר, אם המשתמש ערך באפליקציה פקודות מסוימות כדי להפעיל מכשירי בית חכם, או את הרמקול החכם של גוגל – הפעלת הפקודה ב-Siri תפעיל את ה-Assistant, שתבצע את הפעולה המבוקשת. למשל, אמירת "לילה טוב גוגל" ל-Siri תפעיל את ה-Assistant, וזו תכבה את האורות בבית ותנעל את הדלתות.

עדכון לאפליקציית Google Assistant מאפשר את הפעלתה ישירות מ-Siri Reviewed by on . אפליקציית העוזרת הקולית Siri של אפל נטועה ב-iOS בצורה שמקשה על עוזרות קוליות מתחרות לפעול באותה מהירות ונוחות במכשירי החברה. אבל גוגל לא מוותרת, ומתאמצת להנגיש אפליקציית העוזרת הקולית Siri של אפל נטועה ב-iOS בצורה שמקשה על עוזרות קוליות מתחרות לפעול באותה מהירות ונוחות במכשירי החברה. אבל גוגל לא מוותרת, ומתאמצת להנגיש Rating: 0

הגיבו