תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » רוצים לשבת במסעדה עם חברים? גוגל תסייע לכם לתכנן את היציאה
Google Maps

רוצים לשבת במסעדה עם חברים? גוגל תסייע לכם לתכנן את היציאה

גוגל השיקה פיצ'ר חדש ל-Google Maps, שאמור לאפשר תכנון של יציאה משותפת למסעדות, מועדונים או פאבים בקלות רבה יותר

מאת 26 בספטמבר 2018, 15:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רוצים לצאת לפאב, מסעדה או מועדון עם אנשים נוספים – חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה? פיצ'ר חדש ב-Google Maps אמור לאפשר לכם לעשות זאת בקלות רבה יותר.

אם עד כה, כדי להחליט לאיזו מסעדה, למשל, ללכת הייתם צריכים לשלוח לאלה שרצינו לאכול אתם רשימה של לינקים, גוגל השיקה אתמול (ג') שירות שמפשט את התהליך, באמצעות שירות המפות שלה. בפיצ'ר החדש, כשאתם נתקלים במסעדה פוטנציאלית, מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על מיקומה ב-Google Maps ולהשאיר את האצבע על המסך לזמן קצר, עד שהיא מצטרפת לרשימה של מקומות פוטנציאליים לסעוד בהם את הארוחה המתוכננת. כמובן שאם מדובר במקום הראשון, תיפתח רשימה חדשה. ניתן להוסיף לרשימה כמה מקומות ולחלוק את כולם עם הסועדים האפשריים האחרים.

גוגל הודיעה על הפיצ'ר החדש בכנס Google I/O, שהתקיים במאי האחרון. השירות מתאים לא רק למסעדות, אלא גם למועדונים, פאבים ובארים, והוא זמין הן בגרסת האנדרואיד והן בגרסת ה-iOS של Google Maps. יצוין שהוא מושק בהדרגה החל מהיום, כך שאם תפתחו עכשיו את האפליקציה, בהחלט ייתכן שעדיין לא תראו אותו. מה שנשאר הוא שגוגל תחלק את החשבון בין הסועדים, ואולי אפילו תשלם אותו.

רוצים לשבת במסעדה עם חברים? גוגל תסייע לכם לתכנן את היציאה Reviewed by on . רוצים לצאת לפאב, מסעדה או מועדון עם אנשים נוספים - חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה? פיצ'ר חדש ב-Google Maps אמור לאפשר לכם לעשות זאת בקלות רבה יותר. אם עד כה, רוצים לצאת לפאב, מסעדה או מועדון עם אנשים נוספים - חברים, בני משפחה או עמיתים לעבודה? פיצ'ר חדש ב-Google Maps אמור לאפשר לכם לעשות זאת בקלות רבה יותר. אם עד כה, Rating: 0

הגיבו