תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Pixel 3 – ההדלפות האחרונות
צילום אילוסטרציה: PixelMe, BigStock

Pixel 3 – ההדלפות האחרונות

פוסט שפורסם והוסר עורר גל שמועות על יכולות הסמארטפון החדש שצפויה גוגל להשיק ● מה הוא צפוי לכלול?

מאת 30 במאי 2018, 17:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) נערכת לחשיפת ה-Pixel 3 וה-Pixel 3 XL שלה, וההדלפות על יכולותיו ונראותו חוגגות ברחבי הרשת. יש הטוענים כי ההדלפה החדשה מכוונת ומגיעה מגוגל עצמה, שכן מדובר בהדלפה השלישית במספר בנוגע למכשיר ה-XL, וכי היא חושפת את תכניותיה של החברה לשינוי גדול של הסמארטפונים שלה, עם מצלמה חדשה ומשודרגת.

אחד מ-"לוכדי" ההדלפות הבלתי נלאים, SlashLeaks, פרסם השבוע כי ל-Pixel 3 XL תהיה מגרעת (Notch), לצד שינויים בחיישן האור ורמקולי הסטריאו הקדמיים. כמו כן, הוא פרסם כי שינוי גדול יותר ייערך בזכוכית, בה עוצבו שני חורים לשתי מצלמות קדמיות – חידוש בעולם הסמארטפונים. הסברה היא שגם מאחור יהיו למכשיר שתי מצלמות, בדומה לרוב הסמארטפונים החדשים.

דבריו אלה פורסמו בעקבות פוסט שנמצא ברשת ובהמשך הוסר, שקשור ליצרנית מגני המסך של המכשיר.

לפי התמונות, ל-Pixel 3 הקטן יותר לא תהיה מגרעת, והשוליים שלו צרים מאוד ומותירים מקום רב יותר למסך.

Pixel 3 – ההדלפות האחרונות Reviewed by on . גוגל (Google) נערכת לחשיפת ה-Pixel 3 וה-Pixel 3 XL שלה, וההדלפות על יכולותיו ונראותו חוגגות ברחבי הרשת. יש הטוענים כי ההדלפה החדשה מכוונת ומגיעה מגוגל עצמה, שכן גוגל (Google) נערכת לחשיפת ה-Pixel 3 וה-Pixel 3 XL שלה, וההדלפות על יכולותיו ונראותו חוגגות ברחבי הרשת. יש הטוענים כי ההדלפה החדשה מכוונת ומגיעה מגוגל עצמה, שכן Rating: 0

הגיבו