תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תקלה עולמית: שיבושים בכניסה לאתרים כגון ניו-יורק טיימס, אמזון – והארץ
סליחה, תקלה. צילום אילוסטרציה: Bigtock

תקלה עולמית: שיבושים בכניסה לאתרים כגון ניו-יורק טיימס, אמזון – והארץ

מקור השיבושים הוא בספקית הענן האמריקנית פאסטלי, שמסרה שהיא איתרה את מקור התקלה ומטפלת בה

מאת 8 ביוני 2021, 13:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שורה של אתרים רבים, בהם אתרי חדשות בולטים ברחבי העולם ורשתות חברתיות, חווים בשעות אלה קשיי גישה והתחברות, בגלל קשיים טכניים בספקית הענן האמריקנית פאסטלי (Fastly). בין אותם אתרים נמצאים אלה של ה-CNN, הניו-יורק טיימס, הפייננשל טיימס, בלומברג, רדיט – ושל הארץ ודה מרקר הישראליים, וכן האתר של אמזון.

גולשים בבריטניה ובארצות הברית מדווחים כי הם מקבלים את הודעת השגיאה 503 (Error 503 Service Unavailable), וגם בישראל – ניסיון להתחבר למנוי בהארץ מוביל להודעה "זה לא אתם זה אנחנו. אל דאגה, יש תקלה ואנחנו מטפלים בה".

פאסטלי גילתה את התקלה בשירות ה-CDN שלה סמוך לשעה 13:00 (שעון ישראל) והחלה בחקירתה, ומסרה על כך באתר החברה. מאז היא עדכנה בכל כמה דקות שהיא ממשיכה בחקירה. ב-13:44 מסרה פאסטלי שהיא זיהתה את התקלה וכי היא מתקנת אותה בשעות אלה.

תקלה עולמית: שיבושים בכניסה לאתרים כגון ניו-יורק טיימס, אמזון – והארץ Reviewed by on . שורה של אתרים רבים, בהם אתרי חדשות בולטים ברחבי העולם ורשתות חברתיות, חווים בשעות אלה קשיי גישה והתחברות, בגלל קשיים טכניים בספקית הענן האמריקנית פאסטלי (Fastly שורה של אתרים רבים, בהם אתרי חדשות בולטים ברחבי העולם ורשתות חברתיות, חווים בשעות אלה קשיי גישה והתחברות, בגלל קשיים טכניים בספקית הענן האמריקנית פאסטלי (Fastly Rating: 0

הגיבו