תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "לומר ש-2020 בלתי רגילה ומאתגרת – האנדרסטייטמנט של השנה"
פט גלסינגר, מנכ"ל אינטל. צילום: יח"צ

"לומר ש-2020 בלתי רגילה ומאתגרת – האנדרסטייטמנט של השנה"

כך לפי פט גלסינגר, מנכ''ל VMware, בכנס השנתי של החברה ● הוא ציין כי משבר הקורונה הביא להאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגונים ולעוד טכנולוגיה חדשנית

מאת 30 בספטמבר 2020, 16:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"לומר על 2020 שהיא חריגה, מיוחדת ומאתגרת יהיה האנדרסטייטמנט של השנה. אלא שריבוי האתגרים בשל מגפת הקורונה קיבל מענה בדמות טכנולוגיה מבוססת חדשנות והאצה של הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגונים, לצד עבודה בסביבות מרובות עננים וסביבות IT היברידיות", כך אמר פט גלסינגר, מנכ"ל VMware.

גלסינגר דיבר היום (ד') במסגרת VMworld 2020, כנס הלקוחות והשותפים השנתי שערכה ענקית הווירטואליזציה – באופן וירטואלי, כיאה לתקופה. לדבריו, "על רקע כל זה, העולם נמצא בעיצומה של חשיבה מחדש, מעמיקה, בכל ממדי החיים: כיצד אנחנו מטפלים בחולים, איך אנחנו מתחברים, כיצד אנחנו חיים, באיזה אופן אנחנו מתפללים, כיצד אנחנו לומדים ואיך אנחנו עובדים. במרכז החשיבה המחודשת הזו עומדת חדשנות דיגיטלית. יש גידול היסטורי בהסתמכות של כולם על אפליקציות, עננים ומכשירים. האסטרטגיה של VMware, של יכולת לגשת לכל אפליקציה, בכל ענן ומכל מכשיר, מהדהדת בעוצמה רבה מתמיד".

"התוכנה היא זו שנותנת ערך לארגונים"

"אם את.ה טכנולוג.ית, זה הזמן שלך", אמר גלסינגר. "יש לנו את הרצון להניע שינוי, בתוספת הסביבה, שנדרשת גם היא לשינוי. יש לנו את הפלטפורמה הנדרשת לכך, שהיא הבסיס הדיגיטלי לעולם שמתאפיין בחוסר ודאות ובצורך בהיערכות לקראת הבלתי צפוי. אני חושב על כל התלמידים ברחבי העולם, שחייהם שובשו. אנחנו חייבים לפעול למענם באמפטיה ובדחיפות – כעת. עלינו להתוות דרך קדימה על ידי ביטול ההינעלות של הערך המוסף הטמון בתוכנה. התוכנה היא מעל לכל והיא זו שנותנת ערך לארגונים, היא הדלק של האפליקציות".

הוא ציין כי "VMware מסייעת לחברות בכל תחום להתמודד עם האתגרים החדשים הללו. כך, לזום אנחנו עוזרים לפרוס את שירותיה ליותר ויותר משתמשים. מודרנה, שמפתחת חיסון נגד הקורונה, מתבססת על התשתיות שלנו. המערכות שלנו מסייעות גם ללא מעט עמותות הזנה, ביניהן פידינג אמריקה, שמספקת מנות מזון ל-53 מיליון נזקקים בארצות הברית, ואנחנו עוזרים לה לבצע התאמה בין הביקושים לספקי המזון".

חמש אבני הייסוד של VMware

לדברי גלסינגר, "האסטרטגיה שלנו בנויה על חמש אבני יסוד, שעוטפות ותומכות באפליקציות של הלקוחות הארגוניים: סביבה מרובת עננים, כלים למודרניזציה של אפליקציות, סביבת עבודה לעובדים מבוזרים, אבטחה פנימית ורשתות וירטואליות בענן". הוא ציין את שיתוף הפעולה בין VMware לאנבידיה, שהוכרז במסגרת הכנס, ואמר כי "הוא יביא את עולם הבינה המלאכותית לכל ארגון ויוביל לדמוקרטיזציה של אחת מהטכנולוגיות העוצמתיות ביותר בעולם כיום".

"עסקי אבטחת המידע שלנו מניבים תזרים של מיליארד דולר בשנה", אמר גלסינגר. "בשל הרכישה שעשינו של קרבון בלנק, יש לנו יותר מ-20 אלף לקוחות ארגוניים בתחום. ארגונים מנווטים כיום את דרכם בתוך השיבוש הגדול ביותר של תקופתנו. האתגרים הטמונים בכך יאיצו את המעבר לאסטרטגיות ממוקדות ענן, כמו SASE (ר"ת שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה – Secure Access Service Edge), שמתמודדות עם הצורך לאפשר לאנשים לעבוד מכל מקום. אנחנו מציעים פתרונות שיאפשרו לעובדי הארגונים לעבוד מכל מקום, עם אבטחה פנימית, חוויות משתמש מהנות ומורכבות ניהולית קטנה יותר. הפלטפורמה שלנו ממזגת רישות בענן עם אבטחה בענן וגישה מאובטחת לרשת ברמת אמון אפס (Zero Trust), לטובת גמישות, מהירות ויכולת פריסה נרחבת לארגונים מכל גודל".

"ארגונים בוחנים את הנתיבים הטובים ביותר עבור האפליקציות שלהם", הוסיף. "אנחנו שותף חיוני בכל נתיב שארגונים יבחרו, שכן יש לנו 85 מיליוני עומסים שרצים מקומית, ברישוי מסורתי, וכן נתיב הגירה מהיר ופשוט לענן, פלטפורמה אחודה לכל האפליקציות וכלים לשינוי פנימי של אפליקציות ובניית אפליקציות חדשות ומודרניות".

בכנס הוכרז על הרחבות בתמיכה של טנזו לסביבות הענן של אמזון, מיקרוסופט ואורקל. לדברי מנכ"ל ענקית הווירטואליזציה, "עם טנזו, שהיא סל של מוצרים ושירותים שמאפשרים מודרניזציה של אפליקציות ותשתיות, אנחנו מספקים תוכנה איכותית יותר לייצור, באופן רציף, סביב היעד המשותף: האצת מחזורי שחרור המוצרים".

בסיום דבריו השיק גלסינגר את פרויקט מונטריי – ארכיטקטורת ענן היברידי חדשה. "מדובר בטכנולוגיה שממוקדת בארכיטקטורה מתפתחת לדטה סנטרים, לענן ולנקודות קצה, שמספקת מענה לדרישות החדשות של הדור הבא של האפליקציות, כולל בינה מלאכותית, למידת מכונה ודור 5", אמר.

שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל, אמר לאנשים ומחשבים כי "היקף הפעילות שלנו בישראל עלה בעשרות אחוזים בחציון הראשון השנה, מכיוון שהצלחנו לסייע לארגונים רבים וממגוון מגזרים לעבור למודל של עבודה מהבית בצורה מאובטחת ויעילה. בנוסף, סיפקנו להם תשתיות ענן היברידיות, שמאפשרות להם לפתח ולהריץ אפליקציות ויישומים מבוססי קוברנטיס ושירותים חדשים לארגון".

"לומר ש-2020 בלתי רגילה ומאתגרת – האנדרסטייטמנט של השנה" Reviewed by on . "לומר על 2020 שהיא חריגה, מיוחדת ומאתגרת יהיה האנדרסטייטמנט של השנה. אלא שריבוי האתגרים בשל מגפת הקורונה קיבל מענה בדמות טכנולוגיה מבוססת חדשנות והאצה של הטרנספ "לומר על 2020 שהיא חריגה, מיוחדת ומאתגרת יהיה האנדרסטייטמנט של השנה. אלא שריבוי האתגרים בשל מגפת הקורונה קיבל מענה בדמות טכנולוגיה מבוססת חדשנות והאצה של הטרנספ Rating: 0

הגיבו