תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "יש לסגור את הפער העצום בין היכולות הטכנולוגיות לתפעול"
תומר שרון, מנכ"ל אואזיס. צילום: ניב קנטור

"יש לסגור את הפער העצום בין היכולות הטכנולוגיות לתפעול"

"הפער הזה, שהוא חתיכת כאב ראש לארגונים, נוצר בשל הדינמיות, שהפכה לרכיב כבד משקל במערכות ה-IT הארגוניות", אמר תומר שרון, מנכ''ל אואזיס, בכנס שערכה החברה ● מה אפשר לעשות כדי לסגור אותו?

מאת 30 באוקטובר 2019, 16:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"קיים פער עצום בין היכולות, הצרכים וכוח האדם הטכנולוגי למערכות התפעול וההגנה. הפער הזה, שהוא חתיכת כאב ראש לארגונים, נוצר בשל הדינמיות, שהפכה לרכיב כבד משקל במערכות ה-IT הארגוניות. כדי לסגור פער קיים ומתמשך זה נדרשת דינמיות לא רק ברמה האפליקטיבית, אלא גם בשכבות התשתיות והגנת הסייבר. בשל אותה דינמיות, על הארגונים לעבוד קשה יותר ובאופן שונה. היא מחייבת שינויים שניתן לעשותם ברמה הטכנולוגית, אבל קשים למימוש ברמה התפעולית", כך אמר תומר שרון, מנכ"ל אואזיס.

שרון דיבר בפתח אירוע TechITup – הפורום הטכנולוגי השנתי של אואזיס. האירוע, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך היום (ד') באולם האירועים הבית באזור התעשייה ברעננה, בהשתתפות נציגי לקוחות החברה ושותפיה העסקיים.

לדבריו, "הדינמיות שארגונים זקוקים לה מחייבת גם תגובות דינמיות. כך, יש כיום כלים לאיסוף נתונים שונים, ויש לנתח אותם, כדי לספק תגובה כמענה. זהו אתגר לא פשוט – לענות לשינויים ולעשות זאת באופן זריז ויעיל".

צילום ועריכת וידיאו: ליאור רובינשטיין

"נדרשת דינמיות גם בעולמות הרישות, הדטה סנטר והענן"

על פי שרון, "הדינמיות שבתגובה צריכה להיות לא רק בעולם הסייבר, אלא גם בעולמות הרישות, הדטה סנטר והענן, לרבות יכולת אפקטיבית לניהול סביבה מרובת עננים והיברידית".

"לכן", אמר, "חברנו לשלושה שותפים עסקיים – פאלו אלטו, F5 וג'וניפר. שלוש החברות הללו זיהו את אותו הפער והן מציעות כלים להתמודד אתו. הן הבינו שאי אפשר לספק יותר 'עוד מאותו הדבר' והן באות עם גישה חדשנית, עם מוצרים ושירותים מתקדמים, שנותנים מענה לדינמיות הנדרשת כיום בעולם ה-IT. רק עם בשורה אחרת ניתן לענות לאתגר הפישוט של המצב המורכב שבו ארגונים נמצאים – ולתת להם תשתית לעבודה".

"אואזיס ממשיכה להעמיק את פעילותה בעולמות של התשתיות, התקשורת והגנת הסייבר", הוסיף שרון. "ערכנו פרויקטים רבים, בהם הבאנו את הידע והניסיון שלנו לידי ביטוי, לרבות ברמה של הטמעת התפיסה הדינמית בשכבות המחשוב שבארגון. אם בעבר זוהינו בעיקר עם מגזר ההיי-טק, כעת יש לנו יותר לקוחות מסורתיים, גופים מהמגזר הציבורי והביטחוני, חברות תעשייה וארגוני אנטרפרייז. ארגונים אלה מבינים שעליהם לצמצם את הפער הקיים ולבצע קפיצת מדרגה שתספק את הדינמיות הנדרשת כחלק מהמענה".

"הייתה לאואזיס שנה מוצלחת", אמר. "נמשיך את הצמיחה שלנו ונעמיק את אחיזתנו בשוק. חווינו גידול בהיקף כוח האדם שלנו השנה והמגמה תימשך".

שרון סיכם בציינו כי "מגמת הדינמיות תימשך ואף תגדל ב-2020. היא מחייבת את הארגונים להתאמות ולשיפורים – על מנת לספק מענה דינמי".

"יש לסגור את הפער העצום בין היכולות הטכנולוגיות לתפעול" Reviewed by on . "קיים פער עצום בין היכולות, הצרכים וכוח האדם הטכנולוגי למערכות התפעול וההגנה. הפער הזה, שהוא חתיכת כאב ראש לארגונים, נוצר בשל הדינמיות, שהפכה לרכיב כבד משקל במע "קיים פער עצום בין היכולות, הצרכים וכוח האדם הטכנולוגי למערכות התפעול וההגנה. הפער הזה, שהוא חתיכת כאב ראש לארגונים, נוצר בשל הדינמיות, שהפכה לרכיב כבד משקל במע Rating: 0

הגיבו