תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » המנכ"ל החדש של אינטל יגיע לישראל – בפעם הראשונה מאז שמונה רשמית
בוב סוואן, מנכ"ל אינטל. צילום: יח"צ

המנכ"ל החדש של אינטל יגיע לישראל – בפעם הראשונה מאז שמונה רשמית

המנכ"ל, בוב סוואן, יגיע לביקור שיימשך יומיים וייפגש עם בכירי החברה ● מדובר בביקור הראשון שלו כמנכ"ל קבוע, לאחר שלפני כמה חודשים הוא ביקר כאן כמנכ"ל זמני

מאת 10 ביוני 2019, 17:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בוב סוואן, המנכ"ל החדש של אינטל, יגיע בשבוע הבא לישראל בפעם הראשונה מאז מינויו לתפקיד. הביקור צפוי להימשך יומיים ולכלול בעיקר פגישות עם בכירי החברה בישראל – ועם התקשורת.

סוואן מונה לפני כארבעה חודשים לתפקיד המנכ"ל הקבוע של אינטל במקום בריאן קרזניץ', שהתפוטר, או "הודיע שהוא עוזב מידית את תפקידו", עקב מה שכינו בחברה "מערכת יחסים בהסכמה" עם עובדת בה. בין לבין כיהן סוואן בתפקיד באופן זמני, ולפני מינויו הוא היה סמנכ"ל הכספים של החברה. במהלך כהונתו הזמנית הוא ביקר בישראל ונפגש עם בכירים בממשלה, ובראשם ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

בוב סוואן, המנכ"ל הזמני (דאז) של אינטל, בפגישתו באוקטובר האחרון עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. צילום: תקשורת ראש הממשלה

בוב סוואן, המנכ"ל הזמני (דאז) של אינטל, בפגישתו באוקטובר האחרון עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. צילום: תקשורת ראש הממשלה

הביקור הנוכחי מגיע על רקע העמקת ההשקעות של אינטל בישראל. החברה השקיעה בארץ בשנים האחרונות סכום של 38 מיליארד שקלים, במיוחד בהרחבת המפעל שלה בקריית גת – פרויקט שנמצא בעיצומו. כמו כן, החברה חנכה באחרונה את הבניין שלה בפתח תקווה ובשנים האחרונות מתרחבת פעילות מובילאיי, לאחר שאינטל רכשה אותה באקזיט הגדול ביותר של חברה ישראלית.

אינטל נחשבת לאחד המעסיקים הגדולים בישראל בכלל ולחברה הרב לאומית בעלת מספר העובדים הגדול ביותר בארץ. כמו כן, היא אחראית לחלק לא מבוטל מהייצוא של ההיי-טק מישראל.

המנכ"ל החדש של אינטל יגיע לישראל – בפעם הראשונה מאז שמונה רשמית Reviewed by on . בוב סוואן, המנכ"ל החדש של אינטל, יגיע בשבוע הבא לישראל בפעם הראשונה מאז מינויו לתפקיד. הביקור צפוי להימשך יומיים ולכלול בעיקר פגישות עם בכירי החברה בישראל - ועם בוב סוואן, המנכ"ל החדש של אינטל, יגיע בשבוע הבא לישראל בפעם הראשונה מאז מינויו לתפקיד. הביקור צפוי להימשך יומיים ולכלול בעיקר פגישות עם בכירי החברה בישראל - ועם Rating: 0

הגיבו