תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ראש הממשלה ובכירי אינטל נפגשו
בוב סוואן, המנכ"ל הזמני (דאז) של אינטל, בפגישתו באוקטובר האחרון עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו. צילום: תקשורת ראש הממשלה

ראש הממשלה ובכירי אינטל נפגשו

נתניהו בפגישה: "ישראל עודנה ועתידה להיות כוח גדול אף יותר בטכנולוגיות תחבורה חכמה"

מאת 11 באוקטובר 2018, 15:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם פורום ההנהלה הבכירה של אינטל העולמית בלשכתו בירושלים.

בפגישה דנו המשתתפים בהתפתחות הטכנולוגיה והחדשנות בעולם, בדגש על תחבורה חכמה, סייבר, בריאות דיגיטלית ועוד. כמו כן, דנו המשתתפים בהיותה של ישראל מרכז מחקר ופיתוח עולמי למאות חברות מובילות.

"העתיד שייך לאלה שמחדשים"

בפתח הפגישה אמר רה"מ נתניהו כי "לפני שבע שנים אמרתי שישראל תהיה מעצמה מובילה עולמית בהגנת סייבר – וזה קרה. כעת אני אומר שישראל עודנה ועתידה להיות כוח גדול אף יותר בטכנולוגיות תחבורה חכמה".

לדבריו, "בשיתוף הפעולה בינינו אנחנו מוכיחים שהעתיד שייך לאלה שמחדשים. אינטל היא חברת חדשנות, ישראל היא אומת החדשנות. השותפות עם אינטל היא אדירה ואנו מצפים להרחיב אותה יותר. אני רוצה להודות לכם על כך שאתם עושים עבודה טובה ועל כך שאתם מזהים דבר טוב כשאתם רואים אותו.

נתניהו הוסיף כי "אינטל השקיעה 38 מיליארד דולר – זו השקעה מדהימה עם תוצאות מדהימות. אני חושב שהייתם בין הראשונים להכיר בפוטנציאל הגדול בישראל ובשותפות בינינו. כולם היום משקיעים בישראל במו"פ, אבל אתם שונים כי אתם לא משקיעים רק במו"פ אלא גם בייצור וייצוא – וזה כמובן חשוב מאוד לישראל. אנחנו מעריכים כי השותפות בין חברות ישראליות לאינטל רק תגדל".

ראש הממשלה ובכירי אינטל נפגשו Reviewed by on . ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם פורום ההנהלה הבכירה של אינטל העולמית בלשכתו בירושלים. בפגישה דנו המשתתפים בהתפתחות הטכנולוגיה והחדשנות בעולם, בדגש על תחבו ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם פורום ההנהלה הבכירה של אינטל העולמית בלשכתו בירושלים. בפגישה דנו המשתתפים בהתפתחות הטכנולוגיה והחדשנות בעולם, בדגש על תחבו Rating: 0

הגיבו