תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דיווח: נוקיה לא מתרכזת בשוק הסמארטפונים; עומדת להשיק טאבלט
תוצאות טובות בסך הכל. נוקיה. צילום: BigStock

דיווח: נוקיה לא מתרכזת בשוק הסמארטפונים; עומדת להשיק טאבלט

החברה עובדת על טאבלט גדול מידה, עם מסך בגודל של לא פחות מ-18.4 אינץ' וברזולוציה של 2,560 על 1,440 פיקסלים

מאת 24 בינואר 2017, 14:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ערכת תוצאות ונתונים שהועלתה לאתר המבחנים GFXBench חושפת שנוקיה (Nokia), לקראת לידתה הרשמית כיצרנית מכשירים מחדש עם הטלפון Nokia 6, לא מתכוונת להתרכז רק במכשירי טלפון. לפי הנתונים, החברה עובדת על טאבלט גדול מידה, עם מסך בגודל של לא פחות מ-18.4 אינץ' וברזולוציה של 2,560 על 1,440 פיקסלים.

אמנם, עם מסך גדול כזה ניתן היה לחשוב שמדובר במחשב All-In-One שולחני, כי כבר הועלו הצעות כאלה, אך למכשיר המסוים הזה יש מצלמה קדמית ואחורית, מה שמוכיח שמדובר בטאבלט ולא במחשב. שתי המצלמות, דרך אגב, מצוידות בחיישן 12 מגה פיקסלים.

המכשיר אמור להיות מבוסס על המערכת על שבב המובילה החדשה של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 835, ששמונה ליבותיו פועלות במהירות 2.2 ג'יגה-הרץ. לפי הדיווח, הוא יגיע עם 4 מגה-בייט זיכרון עבודה ועם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי, מתוכם כ-12 ג'יגה-בייט כבר תפוסים על ידי המערכת.

זו אינה הפעם הראשונה שנוקיה מנסה להיכנס לשוק הטאבלטים. לפני כשנתיים היא השיקה את ה-N1 במזרח אסיה בלבד, עם הצלחה יחסית מוגבלת.

דיווח: נוקיה לא מתרכזת בשוק הסמארטפונים; עומדת להשיק טאבלט Reviewed by on . ערכת תוצאות ונתונים שהועלתה לאתר המבחנים GFXBench חושפת שנוקיה (Nokia), לקראת לידתה הרשמית כיצרנית מכשירים מחדש עם הטלפון Nokia 6, לא מתכוונת להתרכז רק במכשירי ערכת תוצאות ונתונים שהועלתה לאתר המבחנים GFXBench חושפת שנוקיה (Nokia), לקראת לידתה הרשמית כיצרנית מכשירים מחדש עם הטלפון Nokia 6, לא מתכוונת להתרכז רק במכשירי Rating: 0

הגיבו