תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » Outlook.com משתדרג אל תוך החיים הפרטיים
Outlook.com

Outlook.com משתדרג אל תוך החיים הפרטיים

עיצוב מחדש של אתר הדואר יכיל תוספים של חברות חיצוניות שיאפשרו למשתמש להתנהל ולנהל את יומו דרך התיבה עצמה

מאת 17 באוגוסט 2015, 12:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) נמצאת בתהליך בו היא מעצבת מחדש את אתר הדואר החינמי שלה Outlook.com, שכולל גם שילוב של תוספים הנכתבים בידי חברות חיצוניות. כך, לדוגמה, הודיעה מיקרוסופט על חתימת הסכמים חדשים עם Evernote ,Yelp ו-Wunderlist. מבין השלוש רק התוסף של Evernote זמין והוא מצטרף לתוספים שכבר קיימים מטעם PayPal, אובר (Uber) ו-Boomerang.

השימוש בתוספים, וגם העיצוב מחדש, ישולבו גם בערכות התוכנות המשרדיות המובילות של מיקרוסופט, כולל Outlook 2013 ו-Office 365. התוספים הללו יאפשרו להגדיר ביצוע של פעולות לאורך ורוחב פלטפורמות שונות.

כך, לדוגמה, ניתן יהיה לשלם עבור ארוחת ערב ישירות מתיבת הדואר הנכנס על ידי שימוש ב-PayPal, להכין תזכורת בלוח הזמנים לגבי מונית שהוזמנה באמצעות Uber, ולגרום להופעת התראה בזמן המתאים במכשיר ה-iPhone להעתיק גזירים של הודעות דואר למחברת עבודה ב-Evernote ועוד.

חלק מהתוספים כבר זמינים בגרסת הסקירה של Outlook.com שזמינה עבור אנשי הבטא, ובפוסט בבלוג הרשמי של Office מוסבר מה אפשר לעשות עם כל אחד מהתוספים שכבר נחתמו לגביהם הסכמים.

Outlook.com משתדרג אל תוך החיים הפרטיים Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) נמצאת בתהליך בו היא מעצבת מחדש את אתר הדואר החינמי שלה Outlook.com, שכולל גם שילוב של תוספים הנכתבים בידי חברות חיצוניות. כך, לדוגמה, הודי מיקרוסופט (Microsoft) נמצאת בתהליך בו היא מעצבת מחדש את אתר הדואר החינמי שלה Outlook.com, שכולל גם שילוב של תוספים הנכתבים בידי חברות חיצוניות. כך, לדוגמה, הודי Rating: 0

הגיבו