תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש מגוגל: הודעות מג'י-מייל – גם לטלפון הסלולרי

חדש מגוגל: הודעות מג'י-מייל – גם לטלפון הסלולרי

שירות Google Sync של החברה, שסיפק עד כה סנכרון פרטים אודות אנשי קשר ואירועים ביומן, עודכן, ותומך כעת גם בסנכרון הודעות משירות הדואר של החברה ● העדכון בוצע עבור מכשירי iPhone, iPod Touch וחלונות מובייל ● בעלי בלקברי שמעוניינים להשתמש בשירות צריכים להוריד ולהתקין תוכנה נוספת

מאת 23 בספטמבר 2009, 12:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Google Sync – שירות סנכרון פרטים אודות אנשי קשר ואירועים ביומן שמציעה גוגל (Google) – עודכן על ידי החברה, ותומך כעת גם בסנכרון הודעות משירות ג'י-מייל (Gmail) בין מכשירי iPhone, iPod Touch וחלונות מובייל (Windows Mobile).

"בעזרת שירות Google Sync ניתן 'לדחוף' כעת הודעות משירות ג'י-מייל ישירות לטלפון הסלולרי", כתב דגלס גרישם, מהנדס תוכנה בחברה, בהודעה שפרסם בבלוג. "התקשורת הרציפה מבטיחה שתיבת הדואר תהיה תמיד מעודכנת, בכל מכשיר ובכל מצב. השירות פועל ישירות מול תוכנת הדואר של מכשיר הטלפון, ואין צורך בתוכנה נוספת".

במכשירי N60 של נוקיה (Nokia) ובלקברי ניתן להשתמש בשירות רק לסנכרון פרטים של אנשי קשר ואירועים ביומן, אך לא בסנכרון של הודעות מג'י-מייל. בעלי בלקברי שמעוניינים להשתמש בשירות צריכים להוריד ולהתקין תוכנה נוספת. במכשירי iPhone של אפל (Apple) די לקבוע הגדרות מתאימות מתפריט הגדרות (Settings), וגם במכשירי חלונות מובייל אין צורך בתוכנה מיוחדת.

מאחר שסנכרון הדואר צורך כוח רב מהסוללה של מכשיר הטלפון, ממליצה גוגל למי שמבקשים להאריך את חיי הסוללה לקבוע שבדיקת הדואר תיערך מדי 30 או אף 60 דקות.

יצוין, כי השירות לסנכרון הדואר במכשירי iPhone מוגדר כגרסת בטה.

חדש מגוגל: הודעות מג'י-מייל – גם לטלפון הסלולרי Reviewed by on . Google Sync - שירות סנכרון פרטים אודות אנשי קשר ואירועים ביומן שמציעה גוגל (Google) - עודכן על ידי החברה, ותומך כעת גם בסנכרון הודעות משירות ג'י-מייל (Gmail) בי Google Sync - שירות סנכרון פרטים אודות אנשי קשר ואירועים ביומן שמציעה גוגל (Google) - עודכן על ידי החברה, ותומך כעת גם בסנכרון הודעות משירות ג'י-מייל (Gmail) בי Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    יובל

    לדעתי אני לא מצליח לעשות כלום

הגיבו