תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מארק צוקרברג: "200 מיליון משתמשים לפייסבוק מסנג'ר"
ברוכה הבאה למועדון המיליארד של אנדרואיד. פייסבוק מסנג'ר

מארק צוקרברג: "200 מיליון משתמשים לפייסבוק מסנג'ר"

עם ווטסאפ ומסנג'ר אנחנו מציעים גישות שונות ליצירת קשר עם חברים, ובכלל זה תכנים פרטיים", הסביר צוקרברג, מנכ"ל פייסבק

מאת 24 באפריל 2014, 12:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בתוכנת המסנג'ר (Messenger) של פייסבוק (Facebook) משתמשים מדי חודש יותר מ-200 מיליון בני אדם – חשף לראשונה מארק צוקרברג, מנכ"ל פייסבוק, בשיחת ועידה שערך אתמול (ד') עם משקיעים לרגל פרסום התוצאות של החברה לרבעון.

מדוחות פייסבוק עולה כי בשלושה החודשים הראשונים של השנה עלה הנתח של ההכנסות מפרסום במכשירים ניידים ל-59% מכלל ההכנסות של החברה מפרסום, והסתכמו בכ-1.34 מיליארד דולר.

מסנג'ר מוצעת כאפליקציה עצמאית למכשירים ניידים, ומהנתונים שחשף צוקרברג עולה כי מספר המשתמשים שלה דומה לזה של אינסטגרם (Instagram), שעומד גם הוא על כ-200 מיליון לחודש. זאת בהשוואה לכ-500 מיליון משתמשים של ווטסאפ (WhatsApp), אשר נרכשה על ידי פייסבוק בסכום של 19 מיליארד דולר.

"עם ווטסאפ ומסנג'ר אנחנו מציעים גישות שונות ליצירת קשר עם חברים, ובכלל זה תכנים פרטיים" הסביר צוקרברג בשיחת הוועידה. על פי צוקרברג, צומחות שתי האפליקציות בכיוונים שונים ונותנות מענה לצרכים שונים של שיתוף.

מארק צוקרברג: "200 מיליון משתמשים לפייסבוק מסנג'ר" Reviewed by on . בתוכנת המסנג'ר (Messenger) של פייסבוק (Facebook) משתמשים מדי חודש יותר מ-200 מיליון בני אדם - חשף לראשונה מארק צוקרברג, מנכ"ל פייסבוק, בשיחת ועידה שערך אתמול (ד בתוכנת המסנג'ר (Messenger) של פייסבוק (Facebook) משתמשים מדי חודש יותר מ-200 מיליון בני אדם - חשף לראשונה מארק צוקרברג, מנכ"ל פייסבוק, בשיחת ועידה שערך אתמול (ד Rating:

הגיבו