תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » ה-FCC מאשים את אפל ו-AT&T בחסימת אפליקציה של גוגל בפני משתמשי iPhone

ה-FCC מאשים את אפל ו-AT&T בחסימת אפליקציה של גוגל בפני משתמשי iPhone

רגולטור התקשורת האמריקני שלח מכתבי התרעה לשתי החברות, בהן ביקש הבהרות בנוגע לאי הצגתה של אפליקציית הקול של גוגל בחנות היישומים של ה-iPhone ● אנליסטים מעריכים, כי צעד זה משקף מגמה כללית של ממשל אובמה בכל הנוגע להחרפת הצעדים למניעת אנטי-תחרותיות בתעשיות ההיי-טק והטלקומוניקציה

מאת 2 באוגוסט 2009, 17:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ה-FCC, רגולטור התקשורת האמריקני, שלח בסוף השבוע מכתבי התרעה לאפל (Apple) ול-AT&T, בהם נדרשו שתי החברות להסביר מדוע הורידו את אפליקציית הקול של גוגל (Google) מחנות היישומים של ה-iPhone.

יוליוס גנקובסקי, יושב ראש ה-FCC, חתם על המכתבים באופן אישי, והדגיש, כי הרשות שבראשה הוא עומד מחויבת לתחרותיות ולהגנה על הצרכנים של שוק הטלקומוניקציה האמריקני, וכי הצעדים האחרונים של אפל ו-AT&T מעוררים תהיות על רקע זה.

העיתון וושינגטון פוסט (Washington Post), שדיווח לראשונה על הסיפור הביא גם הערכה של אנליסטים, על פיה צעד זה משקף את המדיניות החדשה של ממשל אובמה בכל הנוגע להחרפת הצעדים למניעת אנטי-תחרותיות בענפי ההיי-טק והטלקומוניקציה.

בעוד שבאפל וב-AT&T לא הגיבו לידיעה, מגוגל נמסר, כי החברה העבירה את האפליקציה המדוברת לחנות היישומים של ה-iPhone כבר לפני שישה שבועות, אולם אפל סירבה לאשר אותה.

ה-FCC מאשים את אפל ו-AT&T בחסימת אפליקציה של גוגל בפני משתמשי iPhone Reviewed by on . ה-FCC, רגולטור התקשורת האמריקני, שלח בסוף השבוע מכתבי התרעה לאפל (Apple) ול-AT&T, בהם נדרשו שתי החברות להסביר מדוע הורידו את אפליקציית הקול של גוגל (Google) ה-FCC, רגולטור התקשורת האמריקני, שלח בסוף השבוע מכתבי התרעה לאפל (Apple) ול-AT&T, בהם נדרשו שתי החברות להסביר מדוע הורידו את אפליקציית הקול של גוגל (Google) Rating:

הגיבו