תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אקטיביו רוכשת את TOP IT תמורת מיליוני שקלים

אקטיביו רוכשת את TOP IT תמורת מיליוני שקלים

במסגרת העסקה יצטרף ד"ר לירן אדליסט, מנכ"ל החברה הנרכשת, כשותף ברוכשת וכחבר בהנהלת החברה ● מנכ"ל אקטיביו, דרור הר אמר: "השילוב של פעילות TOP IT יאפשר לנו לספק ללקוחותינו מגוון רחב של פתרונות BI"

מאת 4 בפברואר 2014, 10:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקטיביו (Actiview) הודיעה על רכישת ומיזוג חברת TOP IT, בעסקה בהיקף של מיליוני שקלים.

במסגרת העסקה, ישתלב ד"ר לירן אדליסט, מנכ"ל TOP IT, כשותף באקטיביו וכחבר בהנהלת החברה, ועובדי TOP IT ישולבו גם הם בחברה הרוכשת.

אקטיביו מתמחה בייעוץ והתמחה בתחומי ה-BI, ניהול מידע וניתוחו, ואילו TOP IT  מתמחה ביישום של מערכות BI בתחומי הכספים והמגזר הפיננסי ואספקת פתרונות לדיווח כספי, תקציב ובקרה, תמחיר, תזרימי מזומנים ומערכות מדדים.

דרור הר, מנכ"ל אקטיביו, הסביר על הרכישה כי "השילוב של פעילות TOP IT מאפשר לספק ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות BI  המיועדים לאנשי השיווק, הכספים, התפעול ומשאבי האנוש. אקטיביו שמה לה כמטרה לספק את מכלול השירותים הרחב בתחומי ה-BI  השונים. הצטרפותו של לירן להנהלת החברה מהווה נדבך חשוב, ובטחון רב ביכולת החברה להמשיך ולהעניק תמיכה מקצועית בכל אחד מתחומי פעילותה".

אקטיביו רוכשת את TOP IT תמורת מיליוני שקלים Reviewed by on . אקטיביו (Actiview) הודיעה על רכישת ומיזוג חברת TOP IT, בעסקה בהיקף של מיליוני שקלים. במסגרת העסקה, ישתלב ד"ר לירן אדליסט, מנכ"ל TOP IT, כשותף באקטיביו וכחבר בהנ אקטיביו (Actiview) הודיעה על רכישת ומיזוג חברת TOP IT, בעסקה בהיקף של מיליוני שקלים. במסגרת העסקה, ישתלב ד"ר לירן אדליסט, מנכ"ל TOP IT, כשותף באקטיביו וכחבר בהנ Rating:

הגיבו