למרות המצב: קמפייל הישראלית גייסה השקעת הון סיכון מקרן כרמל

השקעת הון הסיכון של כרמל התקבלה לאחר השקעת Seed של ד"ר יוסי ורדי ושלמה נחמה - יו"ר בנק הפועלים לשעבר ● בקמפייל סירבו להגיב על הדברים

21/07/2009 15:43

חברת הסטארט-אפ קמפייל (Kampyle), שנוסדה ב-2007 על ידי אריאל פינקלשטיין, אילון שטיינר וערן סביר, גייסה השקעת הון סיכון מקרן כרמל (Carmel Ventures). החברה, שמפתחת טפסי משוב (Feedback) מקוונים לאתרי אינטרנט, נהנתה בעבר מהשקעת Seed של ד"ר יוסי ורדי ושל שלמה נחמה – יו"ר בנק הפועלים לשעבר. בקמפייל סירבו להגיב על הדברים.

קמפייל מספקת פלטפורמת SaaS (ר"ת Software as a Service) לניהול טפסי משוב אותם יכולים וובמסטרים להטמיע באתר עליו הם מופקדים, ולאסוף דרכם מסרים טקסטואליים אותם מעוניינים להשאיר הגולשים לעיונם של מנהלי האתר. בנוסף, מציעה קומפייל לצרף לטופס השארת הפרטים גם נתונים בסיסיים נוספים ששמורים בשרת הווב, דוגמת גרסת הדפדפן אותו מפעיל הגולש אשר השאיר את הפידבק, מערכת ההפעלה שלו או רזולוציית המסך בה הוא משתמש.

לפני כשבועיים השיקה קמפייל תכונה חדשה למוצר הפידבק שלה, שמציעה אינטגרציה עם גוגל אנליטיקס (Google Analytics), תוך שימוש ב-API הפתוח ששחררה באחרונה גוגל (Google) עבור השירות. פרטים נוספים אודות האינטגרציה בין שירות הפידבק של קמפייל לבין שירותי גוגל אנלטיקס ניתן למצוא בכתובת הבאה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים