תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » הערכות: ההכנסות של פייסבוק יגיעו ב-2009 לחצי מיליארד דולרים

הערכות: ההכנסות של פייסבוק יגיעו ב-2009 לחצי מיליארד דולרים

מארק אנדרסן, חבר במועצת המנהלים של החברה, העריך, כי פוטנציאל ההכנסות של פייסבוק בחמש השנים הקרובות עומד על מיליארדי דולרים ● אנדרסן אמר, כי הוא מושקע בטוויטר, שגם היא מעוניינת למקסם את ההכנסות שלה, על ידי יצירת כלים ושירותים לעסקים

מאת 7 ביולי 2009, 11:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הפופולריות הגואה של פייסבוק תתורגם ב-2009 להכנסות גבוהות – כך מעריך מארק אנדרסן, חבר מועצת המנהלים של הרשת החברתית ומי שייסד את הדפדפן נטסקייפ. לדבריו, אלה יגיעו ל-500 מיליון דולרים. אנדרסן הוסיף, כי הוא מאמין שפוטנציאל ההכנסות של פייסבוק בחמש השנים הקרובות עומד על מיליארדי דולרים.

מספר המשתמשים ברשת החברתית עומד כיום על 225 מיליון בני אדם, והיא הולכת וגדלה. בעבר, קיבלה החברה הצעת רכישה ממיקרוסופט. מארק זוקרברג, מייסד פייסבוק, אמר בעבר, כי המטרה המרכזית של החברה היא לגדול ולייצר מודל שיאפשר לה למקסם את ההכנסות שלה.

אנדרסן הדגיש, כי אין לו השקעות בחברה. יתרה מזאת, הוא אמר שהוא מושקע בטוויטר, שמתכננת אף היא לנסות ולהעלות את ההכנסות שלה, באמצעות יצירת כלים וכן שירותים לעסקים. ביז סטון, מייסד טוויטר, אמר בעבר, כי פרסום אינו היעד המרכזי של הרשת.

בסוף השבוע הודיע אנדרסן על הקמתה של קרן הון-סיכון חדשה להשקעה בהיי-טק. הוא אמר, כי מטרת הקרן היא לגייס 300 מיליון דולרים, וכי בכוונתה להשקיע אותם בחברות סטארט-אפ קטנות.

הערכות: ההכנסות של פייסבוק יגיעו ב-2009 לחצי מיליארד דולרים Reviewed by on . הפופולריות הגואה של פייסבוק תתורגם ב-2009 להכנסות גבוהות - כך מעריך מארק אנדרסן, חבר מועצת המנהלים של הרשת החברתית ומי שייסד את הדפדפן נטסקייפ. לדבריו, אלה יגיע הפופולריות הגואה של פייסבוק תתורגם ב-2009 להכנסות גבוהות - כך מעריך מארק אנדרסן, חבר מועצת המנהלים של הרשת החברתית ומי שייסד את הדפדפן נטסקייפ. לדבריו, אלה יגיע Rating:

הגיבו