תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מועצת המנהלים של יאהו! תכריע היום אם לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים

מועצת המנהלים של יאהו! תכריע היום אם לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים

אם הרכישה תאושר, תהיה זו העסקה הגדולה ביותר שמבצעת יאהו! מאז שהחלה לכהן מריסה מאייר בתפקיד המנכ"לית, ביולי אשתקד ● על פי מקורות, יאהו! מעוניינת באתר הבלוגים בשל הדימוי הצעיר שלו, שיסייע לרענן את התדמית המבוגרת שלה ● ההחלטה תפורסם, ככל הנראה, במסיבת עיתונאים שעורכת החברה מחר (ב')

מאת 19 במאי 2013, 13:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) תכונס היום (א') על מנת להכריע אם החברה תגיש הצעה רשמית לרכישה של שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן. על פי ההערכות, ההחלטה שתתקבל תפורסם מחר (ב'), במסיבת עיתונאים שהזמנות אליה כבר הופצו.

אם הרכישה תאושר, תהיה זו העסקה הגדולה ביותר שמבצעת יאהו! מאז שהחלה מריסה מאייר לכהן בתפקיד המנכ"לית, ביולי אשתקד. על פי מקורות, יאהו! מעוניינת באתר הבלוגים בשל הדימוי הצעיר שלו, שיסייע לרענן את התדמית המבוגרת שלה. באתר Tumblr מתארחים כ-108 מיליון בלוגים, שכוללים יחד 50.7 מיליארד פוסטים.

יאהו! סירבה להגיב. בחברת Tumblr לא התייחסו לבקשות למסור תגובה.

מועצת המנהלים של יאהו! תכריע היום אם לרכוש את Tumblr תמורת 1.1 מיליארד דולרים Reviewed by on . מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) תכונס היום (א') על מנת להכריע אם החברה תגיש הצעה רשמית לרכישה של שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן. ע מועצת המנהלים של יאהו! (!Yahoo) תכונס היום (א') על מנת להכריע אם החברה תגיש הצעה רשמית לרכישה של שירות הבלוגים Tumblr תמורת סכום של 1.1 מיליארד דולרים במזומן. ע Rating:

הגיבו