תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: צחי שטראוס, ConSienta
בא לבקר במאורת הנמר: צחי שטראוס, מקים ConSienta. צילום: פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: צחי שטראוס, ConSienta

מאת 12 בספטמבר 2018, 13:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קצת לפני כניסתה של השנה החדשה בא לבקר במאורת הנמר צחי שטראוס – בעל מעל 20 שנות נסיון בעולם ה-IT ומקים ConSienta.

שטראוס החל את הקריירה שלו במודיעין הצה"לי, ובתפקידו האחרון שימש כמנהל אבטחת המידע והגנת הסייבר של בנק הפועלים – תפקיד בעל אחריות רבה, בהתחשב בעובדה שמדובר בבנק הגדול ביותר במדינה. במסגרת זו, הוא היה אחראי על היבטי ניהול אבטחת המידע והגנת הסייבר של הבנק, ובכללם נושאי הרגולציה והפרטיות, ניהול סיכוני הסייבר, המענה לאיומי הסייבר וניהול מערך התגובה לאירועי סייבר. בנוסף, שטראוס הוא אחד מהחלוצים בכל הקשור לתחום מודעות הגורם האנושי. במסגרת תפקידו הוא הקים את התחום בבנק הפועלים, התווה מתודולוגיה וגרם לשינוי התרבות הארגונית בארגון, כך שכל עובד מהווה כיום סוכן סייבר פעיל במערך הגנת הסייבר שלו.

ב-2017 הוא פרש מהבנק והקים את ConSienta – חברה שמספקת פתרון כולל לצרכי המודעות של הארגון והגורם האנושי בו. במפגשנו הוא אמר שזוהי החברה היחידה שמתמקדת בתחום זה. "ConSienta מספקת פתרון מנוהל וייחודי לכל סוגי החברות והארגונים ומאפשרת הגעה לתוצאה מהירה ואפקטיבית. זאת, תוך התאמה למידותיו הייחודיות של כל ארגון", סיים שטראוס.

בא לבקר במאורת הנמר: צחי שטראוס, ConSienta Reviewed by on . קצת לפני כניסתה של השנה החדשה בא לבקר במאורת הנמר צחי שטראוס - בעל מעל 20 שנות נסיון בעולם ה-IT ומקים ConSienta. שטראוס החל את הקריירה שלו במודיעין הצה"לי, ובתפ קצת לפני כניסתה של השנה החדשה בא לבקר במאורת הנמר צחי שטראוס - בעל מעל 20 שנות נסיון בעולם ה-IT ומקים ConSienta. שטראוס החל את הקריירה שלו במודיעין הצה"לי, ובתפ Rating: 0

הגיבו