תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: אוליביה אלבז, Salesforce
בא לבקר במאורת הנמר: אוליביה אלבז, סגן נשיא למכירות ב-Salesforce ישראל

בא לבקר במאורת הנמר: אוליביה אלבז, Salesforce

מאת 9 במאי 2017, 8:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני ימים אחדים בא לבקר במאורת הנמר אוליביה אלבז, סגן נשיא למכירות ב-Salesforce ישראל.

בפגישתנו שוחחנו על הפעילות של Salesforce בישראל, שהחלה ב-2011. בשנים האחרונות החברה מדגישה שהיא הרבה מעבר לחברת CRM.

אלבז אמר לי ש-"Salesforce נחשבת כאחת מחברות התוכנה הבינלאומיות המצליחות ביותר, ובעזרתה ניתן לקבל מידע על לקוחות ולידים נוספים, ולהבין טוב יותר את מבנה השוק שבו הארגון פועל. יש כיום פתרון של Salesforce לכל חלק במבנה העסקי של הארגון, וניתן להשתמש בכלים שמציעה החברה כדי להגביר את המכירות, להרחיב את קהילת הלקוחות ברשתות החברתיות ועוד. כמו כן, הם מאפשרים לחסוך זמן ועלות כספית, תוך גמישות ומינוף החשיבה העסקית".

"בישראל", ציין, "יש לחברה מאות לקוחות, בתחומים עסקיים מגוונים, ביניהם מוסדות פיננסיים כמו בנק לאומי, חברות טלקום כמו סלקום וחברת ציבוריות גדולות כמו חברת החשמל. בשנה הקרובה אנחנו צפויים להרחיב את הפעילות שלנו בכל המגזרים. כמו כן, אנחמו פועלים לטובת הקהילה המקומית וקהיליית הסטארט-אפים בישראל".

לפני כשנה עלה אלבז לישראל מצרפת יחד עם אשתו וארבעת ילדיו. הוא סיפר כי מערכת Salesforce ליוותה אותו גם בתהליך העלייה, כשביקש להירשם ולמלא טפסים באתר הסוכנות היהודית – לקוחה של החברה.

בא לבקר במאורת הנמר: אוליביה אלבז, Salesforce Reviewed by on . לפני ימים אחדים בא לבקר במאורת הנמר אוליביה אלבז, סגן נשיא למכירות ב-Salesforce ישראל. בפגישתנו שוחחנו על הפעילות של Salesforce בישראל, שהחלה ב-2011. בשנים האחר לפני ימים אחדים בא לבקר במאורת הנמר אוליביה אלבז, סגן נשיא למכירות ב-Salesforce ישראל. בפגישתנו שוחחנו על הפעילות של Salesforce בישראל, שהחלה ב-2011. בשנים האחר Rating: 0

הגיבו