תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » חמש שאלות לשי גבאי, מנהל אומגה המכללה למחשבים

חמש שאלות לשי גבאי, מנהל אומגה המכללה למחשבים

מאת 6 בנובמבר 2008, 20:58 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שי גבאי (29) הוא מנהל אומגה – המכללה למחשבים, המופעלת על ידי חברת ההדרכה הוותיקה אומגה. שי בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ובעל ניסיון הדרכתי וניהולי עשיר. הוא הצטרף לחברת אומגה לפני למעלה משש שנים כמרצה מן השורה ומאז התקדם עד לתפקידו הנוכחי. באומגה עובדים כיום 300 עובדים בפריסה ארצית מלאה, והמכללה מספקת שירותי הדרכה לשוק המוסדי, הפרטי והציבורי – הן באתר הלקוח והן בקמפוסי המכללה (כפר סבא, נצרת עילית ודימונה).

מה הדבר החשוב ביותר אותו עשית או הובלת ב-100 הימים האחרונים?
"בימים אלה מסתיים במכללה מסלול נוסף של הנדסת רשתות, ואחוז הסטודנטים שקיבלו את התעודה הבינלאומית עומד על מעל 90%. אני חש שזהו הישג מדהים בכל קנה מידה ונובע לדעתי מהרבה יחס אישי ופרטני שהענקתי לכל הסטודנטים והסטודנטיות במכללה".

מה הדבר החשוב ביותר אותו עשו המתחרים שלך ב-100 הימים האחרונים?
"אומגה המכללה למחשבים הינה בעלת הסמכת Gold – Certified Partner for Learning Solutions – ההסמכה הגבוהה ביותר שמיקרוסופט מעניקה למרכזי הדרכה מורשים. באחרונה זכו בהסמכה זו גם חלק ממתחרינו, מכללות נוספות למחשבים. לדעתי, כניסתם למעגל המאוד מצומצם של מכללות המוכרות על ידי מיקרוסופט תסייע להם רבות לצמיחה, כפי שסייעה לנו".

מיהו האדם שהשפיע ביותר על חייך המקצועיים?
"אותו סטודנט צעיר שסיים צבא והגיע אליי לראיון במכללה ללא כל ידע אך עם חיוך גדול ששידר אופטימיות, לאחר דיונים והתייעצויות החלטנו לקבל אותו ועל אף הקשיים שהיו לו הצליח לעבור את מבחני ההסמכה ולהשתלב בחברת היי-טק. בזכותו הבנתי, שבאמצעות חיוך והרבה אופטימיות הכל אפשרי, ומאותו רגע שהסטודנט סיפר לי על הצלחתו תוכלו למצוא אותי מטפל בכל נושא מקצועי עם חיוך אופטימי על פני".

מה אתה עושה בזמנך הפנוי?
"בזמני הפנוי אני נהנה לסקור ולהשתמש בטכנולוגיות ותוכנות חדשות שיצאו לשוק. כמו כן, אני משחק כדורגל עם חבריי ועם חלק מהסטודנטים במכללה במגרשי הכדורגל וכשמתעייפים מגיעים למכללה ומשחקים על צגי הפלאזמות בפלייסטיישן".

מה הקהילה לא יודעת עליך, אבל צריכה לדעת?
"בשנה זאת הקמנו קמפוסים חדשים, בנוסף לקמפוס כפר-סבא, גם בדימונה וגם בנצרת עילית, וכולי תקווה שגם קמפוסים אלו יידבקו בהצלחה של הקמפוס המרכזי בכפר-סבא".

חמש שאלות לשי גבאי, מנהל אומגה המכללה למחשבים Reviewed by on . שי גבאי (29) הוא מנהל אומגה - המכללה למחשבים, המופעלת על ידי חברת ההדרכה הוותיקה אומגה. שי בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ובעל ניסיון הדרכתי וניהולי עשיר. הוא הצטר שי גבאי (29) הוא מנהל אומגה - המכללה למחשבים, המופעלת על ידי חברת ההדרכה הוותיקה אומגה. שי בוגר תואר ראשון במדעי המחשב ובעל ניסיון הדרכתי וניהולי עשיר. הוא הצטר Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    בדוי

    תותחחחחחחחחח

הגיבו