תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » רפאל (רפא) שטיינמץ מונה לסמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של בולוורקס
רפאל שטיינמץ (רפא), סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי, בולוורקס. צילום: אלעד הראל

רפאל (רפא) שטיינמץ מונה לסמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של בולוורקס

מאת 18 באפריל 2021, 11:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת  האינטגרציה והפיתוח בתחום אבטחת המידע והסייבר בולוורקס (Bulwarx), הודיעה על מינויו של רפאל שטיינמץ (רפא) לתפקיד סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של החברה.
במסגרת תפקידו יהיה שטיינמץ אחראי על מכירות החברה, על השיווק ועל הובלת תחום החדשנות העסקית.

שטיינמץ מביא איתו ניסיון רב של מתן שירות ללקוחות בשוק הישראלי, היכרות עמוקה עם יצרני אבטחת המידע השונים וידע טכנולוגי רב.

ב-20 השנים האחרונות מילא שטיינמץ מגוון רחב של תפקידי שירות ומכירות, ניהול ופיתוח עסקי בחברות ISP, אינטגרציה וביצרני אבטחת מידע בינלאומיים – בין השאר בחברת בזק בינלאומי, בחברת מלם תים ובחברת פורספוינט (Forcepoint). בתפקידו האחרון שימש במשך יותר מ-3.5 שנים כסמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי בחברת באגסק.

תמיר לביא, בעלים משותף ומנכ"ל החברה, ציין, שהגעתו של שטיינמץ מהווה שלב נוסף בתהליך הגדילה המשמעותי של החברה ובהתבססות של החברה כגורם משמעותי ומוביל בשוק האינטגרציה לתחום הסייבר ואבטחת המידע.

רפאל (רפא) שטיינמץ מונה לסמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של בולוורקס Reviewed by on . חברת  האינטגרציה והפיתוח בתחום אבטחת המידע והסייבר בולוורקס (Bulwarx), הודיעה על מינויו של רפאל שטיינמץ (רפא) לתפקיד סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של החברה. במסג חברת  האינטגרציה והפיתוח בתחום אבטחת המידע והסייבר בולוורקס (Bulwarx), הודיעה על מינויו של רפאל שטיינמץ (רפא) לתפקיד סמנכ"ל המכירות והפיתוח העסקי של החברה. במסג Rating: 0

תגובות (1)

  • יאיר שטיינמץ

    מדהים אני הבן שלו

הגיבו