תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ילדי אורקל ישראל בונים עיר חכמה מלגו

דיילי ציפי


ילדי אורקל ישראל בונים עיר חכמה מלגו

מאת 24 באוקטובר 2019, 10:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעיצומו של החג התכנסו 200 ילדים והוריהם עובדי אורקל ישראל במשרדי החברה, והרכיבו יחד מיצג לגו ענק ודינאמי של עיר חכמה, שמורכב מהאתרים המפורסמים ביותר בעולם.

בונים את הטאג' מאהל מלגו. צילום: עזרא לוי

בונים את הטאג' מאהל מלגו. צילום: עזרא לוי

בין היתר, הם הרכיבו במשך כמה שעות את מגדל אייפל בפריז, את פסל החירות ובניין האמפייר סטייט בניו יורק, את הטאג' מאהל בהודו, את גשר לונדון והביג בן, את חומת סין, את אפולו 11 ועוד.

ילדי אורקל ישראל בונים את עיר העתיד. צילום: עזרא לוי

ילדי אורקל ישראל בונים את עיר העתיד. צילום: עזרא לוי

לאחר שסיימו להכין את המיצג, שתפס שטח של 14 מ"ר, הוא הפך לעיר חכמה אחת גדולה על ידי הצוות הטכנולוגי של אורקל ישראל, עם חיבור לסנסורים ולתפקודים שונים של עיר חכמה, שמאפשרים לראות בפעולה את העיר העתידית, מבוססת חיישנים ופועלת בטכנולוגיית אינטרנט של הדברים (IoT) על גבי בסיס הנתונים האוטונומי בענן של אורקל.

למשל: ריקון פחי אשפה אוטונומי, מציאת מקום חניה פנוי על פי זיהוי תמונה, תאורת רחוב חכמה, רכבת חכמה שתדע להגיע רק כשיש נוסעים בתחנה, להתריע ולבלום כשיש אדם על הפסים וכד', לעדכן בזמן אמת מתי תגיע לתחנה, ועוד. המודל כולל גם בניינים חכמים שימדדו טמפרטורה ולחות בחוץ ובפנים כדי לווסת את האקלים. כל הסנסורים מחוברים לפלטפורמת IoT, ובסיס הנתונים האוטונומי של אורקל, תוך שילוב שירותי אנליטיקה והעוזר הדיגיטלי (צ'טבוט).

ילדי אורקל ישראל בונים עיר חכמה מלגו Reviewed by on . בעיצומו של החג התכנסו 200 ילדים והוריהם עובדי אורקל ישראל במשרדי החברה, והרכיבו יחד מיצג לגו ענק ודינאמי של עיר חכמה, שמורכב מהאתרים המפורסמים ביותר בעולם. [cap בעיצומו של החג התכנסו 200 ילדים והוריהם עובדי אורקל ישראל במשרדי החברה, והרכיבו יחד מיצג לגו ענק ודינאמי של עיר חכמה, שמורכב מהאתרים המפורסמים ביותר בעולם. [cap Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    ריקי

    האם ניתן לקבל מידע על הדרכת ילדים בנושאים של ערים חכמות?
    חג אורים שמח

הגיבו