תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » שירה רז מייזנר מונתה למנהלת השיווק של מטריקס

שירה רז מייזנר מונתה למנהלת השיווק של מטריקס

במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על כל הפעילות השיווקית של החברה בכל החטיבות והחברות הבנות, כולל פעילות תקשורת שיווקית, יחסי ציבור ואירועים

מאת 19 בינואר 2014, 12:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירה רז מייזנר (40) מונתה למנהלת השיווק של מטריקס. היא מחליפה בתפקיד את שחף ווינר איתן, שהייתה מנהלת השיווק של החברה במשך כשבע שנים.

במסגרת תפקידה תהיה רז מייזנר אחראית על כל הפעילות השיווקית של מטריקס בכל החטיבות והחברות הבנות. בכלל זה היא תוביל פרויקטי שיווק חוצי ארגון, כולל פעילות תקשורת שיווקית, יחסי ציבור, תדמית ארגונית, אירועים ועוד.

רז מייזנר הגיעה למטריקס לפני שמונה שנים ושימשה כמנהלת השיווק של חטיבת המוצרים. קודם לכן עבדה כמפיקה באנשים ומחשבים. יש לה תואר ראשון בסוציולוגיה מאוניברסיטת תל אביב והיא בוגרת לימודי מינהל עסקים ממכללת רמת גן.

שירה רז מייזנר מונתה למנהלת השיווק של מטריקס Reviewed by on . שירה רז מייזנר (40) מונתה למנהלת השיווק של מטריקס. היא מחליפה בתפקיד את שחף ווינר איתן, שהייתה מנהלת השיווק של החברה במשך כשבע שנים. במסגרת תפקידה תהיה רז מייזנ שירה רז מייזנר (40) מונתה למנהלת השיווק של מטריקס. היא מחליפה בתפקיד את שחף ווינר איתן, שהייתה מנהלת השיווק של החברה במשך כשבע שנים. במסגרת תפקידה תהיה רז מייזנ Rating:

הגיבו