תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל ישראל

בלעדי לאנשים ומחשבים

שרי צוק, מנהלת תחום סיסטם באורקל ישראל

שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל ישראל

צוק תחליף בתפקיד את דן טולדנו, שמונה לתפקיד מנהל אזורי ומנהל פעילות רד-האט בישראל, יוון וקפריסין ● בעשור האחרון היא שימשה כנציגת מכירות של החברה למגזר הביטחון וקהיליית המודיעין ולאחר מכן כמנהלת התחום

מאת 30 ביולי 2013, 12:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל (Oracle) ישראל – כך נודע לאנשים ומחשבים. בעשור האחרון היא שימשה כנציגת מכירות של החברה למגזר הביטחון וקהיליית המודיעין ולאחר מכן כמנהלת התחום. במסגרת התפקיד הייתה צוק אחראית על מכירות וטיפול שוטף בלקוחות ממגזר זה, ביניהם חילות בצה"ל, משרד הביטחון ומשרד ראש הממשלה. לפני שהגיעה ב-2002 לאורקל ישראל כיהנה צוק בתפקיד זהה ב-HP ישראל.

צוק, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, תחליף בתפקיד את דן טולדנו, שמונה למנהל אזורי ומנהל פעילות רד-האט (RedHat) בישראל, יוון וקפריסין. הוא מצידו מחליף את יניב ליבוביץ', שהודיע להנהלת החברה על החלטתו לסיים את תפקידו, לאחר עשור של ניהול פעילותה בישראל. ליבוביץ' ניהל במשך למעלה מחמש שנים את פעילות באמצעות מטריקס, נציגת רד-האט בישראל, ובארבע וחצי השנים האחרונות עבד ישירות ברד-האט העולמית, כמנהל אזורי. עד לפני פחות משנתיים הוא ניהל גם את פעילות החברה בתורכיה.

טולדנו הגיע לסאן (Sun Microsystems) ישראל ב-2004 ושימש כסמנכ"ל שותפים עסקיים בחברה. ב-2009 הוא מונה למנכ"ל החברה והחליף בתפקיד את בועז יהודה, שפנה לעסקים פרטיים וכיום משמש מנכ"ל גטר-טק. עם רכישת סאן על ידי אורקל, בהליך ארוך ומורכב, שבוצע במחצית השנייה של העשור הקודם, מונה טולדנו למנהל מכירות בכיר לתחום החומרה באורקל ישראל. לפני עבודתו בסאן הוא היה מנהל פרויקטים בכיר ב-סי קוואנט, שם שימש כמנהל פרויקט המיחשוב של הספרייה הלאומית, שמטרתו לעקוב אחרי ספרים בני מאות שנים ולקודד אותם.

לא ניתן היה להשיג את תגובתה של צוק לידיעה.

שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל ישראל Reviewed by on . שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל (Oracle) ישראל - כך נודע לאנשים ומחשבים. בעשור האחרון היא שימשה כנציגת מכירות של החברה למגזר הביטחון וקהיל שרי צוק תמונה למנהלת מכירות בכירה לתחום החומרה באורקל (Oracle) ישראל - כך נודע לאנשים ומחשבים. בעשור האחרון היא שימשה כנציגת מכירות של החברה למגזר הביטחון וקהיל Rating:

תגובות (8)

 • Avatar

  הוילדע' חייע'

  תותחית !

 • Avatar

  הוילדע' חייע'

  תותחית !!!

 • Avatar

  יואב ויינברג

  כל הכבוד לדן טולדנו, כמנהל שותפים עיסקיים ומנהל המכירות החומרה דאג לקידום עיסקי השותף המוביל והיחידי שלו

  נאחל לו בהצלחה ברד הט שם הוא גם יעזור לנו להצליח ולשלוט בשוק הישראלי בבלעדיות

 • Avatar

  אחד שיודע

  זו כתבה על שרי עוד ששוב צריך לשמוע על הטולדנו הזה ?

 • Avatar

  אחד שבאמת יודע

  טולדנו הביא את החומרה למצב שפל .אז לא מבין פה את הכבוד. מקווה ששרי צוק תביא אותם למקום טוב ומקצועי יותר

 • Avatar

  לקקני

  שרי תצליח בודאות !!! מהשפל והעליבות שהצרפתי הצליח להביא יקח זמן אבל היא תותחית
  בהצלחה לשותפי ולקוחות רד הט כי ראינו למה טולדנו מסוגל כדאי וממומלץ להתרחק ממנו

 • Avatar

  סוד

  שרי צוק היא משפחה שלי

 • Avatar

  סודות

  שרי צוק המלכה!👸🏼

הגיבו