תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » ידיעות טכנולוגיות רכשה מערכת BI של מטריקס

ידיעות טכנולוגיות רכשה מערכת BI של מטריקס

משתמשי המערכת, שהוטמעה על ידי אנשי ה-BI של ידיעות, יוכלו לתחקר באופן עצמאי את נתוניהם העסקיים תוך שמירה על גמישות מרבית. בנוסף, המערכת מאפשרת לתחקר את הנתונים המבצעיים של ידיעות תקשורת ● כמו כן, המערכת כוללת תחקור מצב ההזמנות, תחקור הסביבה המבצעית, דרישות הפצה, דרישות אבטחת מידע ועוד ● היקפה הכספי של הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק מעריכים כי הוא נאמד במאות אלפי שקלים

מאת 3 בנובמבר 2008, 16:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ידיעות טכנולוגיות, המשמשת כגוף טכנולוגיות המידע (IT) של קבוצת ידיעות אחרונות וגופי מדיה נוספים בארץ ובעולם, רכשה באחרונה את הגרסה החדישה ביותר של מערכת הבינה העסקית Business Objects XI 3.0, המיוצגת ומשווקת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. הטמעת המערכת בוצעה על ידי צוות ה-BI של ידיעות טכנולוגיות וסיומה צפוי בשבועות הקרובים. היקפה הכספי של הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם היא מוערכת על ידי גורמים בשוק במאות אלפי שקלים.

מהחברה נמסר, כי לאחר בחינה מחודשת של הכלים המובילים בשוק, בחרה ידיעות טכנולוגיות לשדרג את המערכת הקיימת ולהרחיב אותה לגרסה החדשה של מערכת הבינה העסקית (BI) של Business Objects. משתמשי המערכת יוכלו לתחקר באופן עצמאי ובכל חתך אפשרי את נתוניהם העסקיים תוך שמירה על גמישות מרבית. בנוסף, המערכת מאפשרת לתחקר את הנתונים המבצעיים של ידיעות תקשורת, הן ברמה העסקית והן ברמה התפעולית ועל ידי כך מספקת ללקוח הבנה טובה יותר על הסביבה העסקית שלו. כמו כן, המערכת משמשת סביבת תחקור למשתמשים עד לרמת המנהלים, כאשר מדובר במאות משתמשים, והיא כוללת תחקור מצב ההזמנות, תחקור הסביבה המבצעית, דרישות הפצה, דרישות אבטחת מידע ועוד.

לדברי מיטל אברהם, מנהלת BI בידיעות טכנולוגיות, "הבחירה בכלי תחקור חייבה התייחסות ליכולת של הכלי להוות מענה ברמה הארגונית במגוון היבטים החל מיכולות דיווח, תשאול וניתוח, דרך דרישות אבטחת מידע (הרשאות וכדו'), וכלה בדרישות הפצה למאות משתמשים (Deployment). מבין המערכות שנבדקו, Business Objects נמצאה כפלטפורמה המתאימה ביותר לדרישות ידיעות טכנולוגיות. כמו כן, ממשק המשתמש של המערכת נמצא אינטואיטיבי וקל לשימוש, דבר שיקל מאוד על תהליך ההטמעה בארגון.

ידיעות טכנולוגיות רכשה מערכת BI של מטריקס Reviewed by on . ידיעות טכנולוגיות, המשמשת כגוף טכנולוגיות המידע (IT) של קבוצת ידיעות אחרונות וגופי מדיה נוספים בארץ ובעולם, רכשה באחרונה את הגרסה החדישה ביותר של מערכת הבינה הע ידיעות טכנולוגיות, המשמשת כגוף טכנולוגיות המידע (IT) של קבוצת ידיעות אחרונות וגופי מדיה נוספים בארץ ובעולם, רכשה באחרונה את הגרסה החדישה ביותר של מערכת הבינה הע Rating:

הגיבו