תוכן פרסומי
ראשי » כללי » IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הרביעי של 2016

תוכן שיווקי


תוצאות טובות. נט-אפ

IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הרביעי של 2016

פורסם ב-23 באפריל 2017
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת המחקר IDC, פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בנושא האחסון באזור EMEA (אירופה, אפריקה ומזרח התיכון) ברבעון הרביעי של 2016, וחברת האחסון נט-אפ (NetApp) שוב מככבת כחברת האחסון שמובילה את השוק.

לפי נתוני החברה, נט-אפ נמצאת במקום הראשון בשוק הישראלי במכירות אחסון לאנטרפרייז (Enterprise Storage).

החברה מובילה את המכירות בשוק הישראלי של מוצרי אחסון Nas ו-San עם נתח של 29%, ומותירה מאחוריה את המתחרות דל (Dell), יבמ (IBM), היטאצ'י (Hitachi) ו-HPE. בנוסף, הצמיחה של הכנסותיה מרבעון לרבעון עומדת על 12% בהשוואה לצמיחה של 5% בלבד בכלל השוק.

נט-אפ מדורגת כמספר אחת בשוק המקומי גם במכירות אחסון הפלאש: שם יש לה נתח שוק של 31%. גם כאן היא מובילה על פני יבמ, דל, HPE, ואחרים. הצמיחה משנה לשנה של הכנסותיה בתחום הפלאש בישראל עומדת על 66%.

בכלל אזור EMEA, נט-אפ היא מספר שתיים באזור בתחום מכירות הפלאש ברבעון הרביעי 2016, עם נתח שוק של 23.6%, גם כאן היא מובילה על פני HPE, יבמ ופיור.

בבדיקת הצמיחה במכירות בהשוואה לשנה קודמת, הצמיחה של נט-אפ מהירה פי ארבעה מזו של המתחרות: מדובר בצמיחה של 231% במכירות משנה לשנה לעומת צמיחה של 56% בכלל שוק הפלאש.

IDC: נט-אפ מובילה את מכירות האחסון בישראל ברבעון הרביעי של 2016 Reviewed by on . חברת המחקר IDC, פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בנושא האחסון באזור EMEA (אירופה, אפריקה ומזרח התיכון) ברבעון הרביעי של 2016, וחברת האחסון נט-אפ (NetApp) שוב חברת המחקר IDC, פרסמה את נתוני המחקר שלה על מכירות בנושא האחסון באזור EMEA (אירופה, אפריקה ומזרח התיכון) ברבעון הרביעי של 2016, וחברת האחסון נט-אפ (NetApp) שוב Rating: 0

הגיבו