תוכן שיווקי

אינטגריטי תוכנה מציינת עסקאות בשוק הישראלי בהיקף של מיליוני שקלים במוצר IBM EndPoint Manager – BigFix

03/03/2014 14:42

אינטגריטי תוכנה מסכמת שיתוף פעולה פורה עם חברת יבמ (IBM) ומדווחת צמיחה במכירות ועסקאות בשוק הישראלי בהיקף של מיליוני שקלים ליישום והטמעת פתרון ה-BigFix לניהול נקודות קצה מבית יבמ.

אינטגריטי תוכנה הינה השותף המוביל של יבמ מזה כשנתיים בפלטפורמת מוצרי IBM Endpoint Management ובראשם מוצר הדגל BigFix. קהל לקוחות BigFix בישראל הינו רב ומגוון וכולל חברות מרכזיות במשק כגון: הראל ביטוח, צים, הפניקס, קוקה קולה, אקסלנס, AIG ,מנורה, שומרה, Live Person ועוד.

מוצר התוכנה BigFix שנקנה על ידי יבמ לפני כשלוש שנים, מכסה באופן מלא את צד הפצת התוכנה ועדכוני האבטחה של הארגון בצד השרתים ותחנות הקצה, מוודא ציות לתקני אבטחת מידע ביחס לעמדות הקצה בארגון, בודק היקף השימוש של התוכנות המותקנות במחשבים האישיים וכל זאת לגבי כל סוגי התוכנות ומערכות ההפעלה. את מרבית מערכות BigFix בישראל משווקת ומטמיעה חברת אינטגריטי תוכנה המשמשת כנציגה רשמית של יבמ לשוק המקומי.

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף ואומר כי "IBM BigFix הוא המוצר הטוב ביותר מסוגו ולקוחותינו מדווחים על שביעות רצון מעולה בכל פרמטר. השקענו בהכשרת צוות מומחים שהוא היום בעל הידע הרחב והעמוק ביותר הקיים בישראל. שיתוף הפעולה בין יבמ לבין אינטגריטי מוכיח את עצמו בשטח: מוצר בינלאומי מוביל בתחומו עם חברה מקומית שנטועה עמוק בשוק ה-IT בישראל ובעלת יכולת גבוהה להגיע כמעט לכל מנהל בארגון בינוני-גבוה בתחומי תשתיות ואבטחת מידע".

אודות אינטגריטי תוכנה
חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIX, אבטחת מידע, תשתיות תוכנה, וניהול תוכן (ECM).

לפרטים נוספים: טלי שטראוס, אינטגריטי תוכנה 03-6038998

אירועים קרובים