אינוקום מקבוצת אמן תנהל את פעילות סיטריקס בישראל

אינוקום תהיה אחראית לפיתוח וניהול תוכניות שותפים, בניית תוכניות מותאמות וניהול תמיכת וחוויית לקוחות בקנה מידה רחב יותר גם במרכז אסיה, הקווקז, אוקראינה ומולדובה

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן

Cloud Software Group הודיעה על חתימת הסכם שותפות אסטרטגי עם קבוצת אמן שבמסגרתו תנהל אינוקום (Innocom) מקבוצת אמן באופן בלעדי את פעילות סיטריקס (Citrix) בישראל, מרכז אסיה, הקווקז, אוקראינה ומולדובה, במטרה להגביר את הפעילות ולשפר את התמיכה בשותפים ובלקוחות האזור.

השותפות תאפשר ל-Cloud Software Group להגדיל את היקף המשאבים המספקים שירותי טכנולוגיה מקומיים ותמיכה במכירות שהלקוחות צריכים. לקבוצת אמן שנים רבות של עבודה צמודה עם היצרן, הלקוחות והשותפים, והסכם שותפות חדש זה יאפשר להגדיל את המיקוד בקו המוצרים של סיטריקס  ו-נט סקיילר (NetScaler) בישראל ובמדינות הנוספות על ידי שיפור מערך התמיכה הכולל.

Cloud Software Group תמשיך להשקיע בפיתוח מוצרים ותמיכה בחבילת הפתרונות של סיטריקס ונט סקיילר. העבודה המשותפת עם קבוצת אמן תשמש מכפיל כוח לשוק המקומי ותשפר את ניהול מערך ההפצה, שירותי התמיכה והמכירה. בניהול העסק המקומי, אינוקום תהיה אחראית, לפיתוח וניהול תוכניות שותפים, בניית תוכניות מותאמות לשווקים הנ"ל וניהול תמיכת לקוחות וחווית בקנה מידה רחב יותר.

סיטריקס מספקת פתרונות וירטואליזציה למחשבים שולחניים (VDI) ושירותי אספקת יישומים באמצעות נט סקיילר. השירותים והמוצרים של סיטריקס מיושמים בצורה מבוזרת לכל עובדי החברה, למכשירים מרוחקים ולמשתמשים בתחנות קצה שונות. סיטריקס מאפשרת עבודה על מספר סביבות, עם גישה אישית בהתאם להרשאות הרלוונטיות.

"Cloud Software Group מחויבת לבנות גישה ממוקדת ערוצים המיועדת לצמיחה והרחבה של העסק שלנו ברחבי העולם. כדי לקדם מטרה זו, אנו שמחים לעבוד עם קבוצת אמן כשותפה האסטרטגית שלנו בישראל, מרכז אסיה, הקווקז, אוקראינה ומולדובה", אמר דן סאליבן, סגן נשיא למכירות של סיטריקס, יחידה עסקית של Cloud Software Group. "יש לנו מערכת יחסים מוצלחת מזה שנים, והעמקת השותפות שלנו תאפשר ל-Cloud Software Group ולסיטריקס להמשיך להתמקד בפיתוח טכנולוגיות ברמה עולמית תוך מינוף ההשקעה, הטווח והמומחיות של קבוצת אמן כדי לשרת טוב יותר את לקוחותינו, ושותפים לערוצים בכל אחת מהמדינות הללו".

תומר פרי, מנכ"ל אינוקום מקבוצת אמן: "לאחר יותרמ-20 שנה של שותפות, אנחנו נרגשים לעשות צעד נוסף בשותפות אסטרטגית עם Cloud Software Group. בחירה זו מוכיחה את האמון הרב שהיצרן נותן בנו, אנו ננצל את השותפות לשיפור הקשר עם השותפים והלקוחות שלנו ונאפשר ל-Cloud Software Group להרחיב את סל הפתרונות ולהגדיל את המכירות תוך שיפור חווית השירות והתמיכה".

אינוקום תשקיע משאבים רבים בעולמות המכירות והמשאבים הטכניים על מנת להגדיל משמעותית את חווית השירות ללקוח עם פתרונות נרחבים וחבילות המתאימות לישראל ו-CIS.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים