תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל אינפינידט
פיל באלינג'ר, המנכ"ל החדש של אינפינידט. צילום: יח"צ

פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל אינפינידט

באלינג'ר, בעל ניסיון של יותר משלושה עשורים, ינהל את חברת האחסון הישראלית-אמריקנית, לאחר ששימש בתפקידים בכירים בחברות כגון ווסטרן דיגיטל ו-Dell-EMC ● אלון רוזנשיין מונה לסמנכ"ל הכספים

מאת 6 בינואר 2021, 18:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת האחסון הישראלית-אמריקנית אינפינידט הודיעה היום (ד') על שני מינויים בכירים: פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל החברה ואלון רוזנשיין – לסמנכ"ל הכספים שלה.

באלינג'ר מביא עימו לאינפינידט ניסיון של יותר מ-30 שנים בעולמות אחסון הנתונים, ועד לא מזמן הוא שמש כסמנכ"ל בכיר וכמנהל תחום הדטה סנטרים בווסטרן דיגיטל. לפני כן הוא היה סמנכ"ל בכיר ומנהל כללי ב-Dell-EMC, שבה הוא היה אחראי למוצר Isilon, ומילא כמה תפקידי ניהול בחברות כגון אורקל ו-LSI. הוא יחליף באינפינידט את ניר סימון, סמנכ"ל הכספים, וקריאל סנדלר, סמנכ"ל התפעול, שמונו אשתקד למנכ"לים משותפים בספטמבר האחרון, לאחר שמשה ינאי, מייסד החברה, הודיע על פרישתו מהתפקיד. חודש לאחר פרישתו, בשיא תקופת הקורונה, ינאי השקיע באינפינידט עשרות מיליוני דולרים.

רוזנשיין הוא בעל יותר משני עשורים של ניסיון בעולמות הפיננסים. תפקידו האחרון היה סמנכ"ל הכספים והתפעול של קלאריזן, שמספקת פתרונות ניהול לתהליכי עבודה. לפני כן שימש רוזנשיין כסמנכ"ל כספים ומנהל בכיר בחברות כמו אורביט, אמדוקס ו-HP Indigo.

תביעה של 29 עובדים ויועצים לשעבר

המינויים הללו מגיעים בתקופה שבה, לפי החברה, אינפינידט ממשיכה בצמיחה מהירה בהכנסות וברווחים ובהרחבת מספר הלקוחות שלה – למרות משבר הקורונה. יצוין כי באוקטובר האחרון הגישו 29 עובדים ויועצים באינפינידט תביעה נגד החברה ומייסדה, משה ינאי, בטענה כי זו דיללה את המניות שלהם. אינפינידט כינתה את הטענות "חסרות שחר" וטענה כי מדובר ב-"עובדים לשעבר, שנהנו מתנאים מפליגים".

באלינג'ר אמר כי "אני מצטרף לצוות המוביל את אינפינידט בעיצומה של תקופה משמעותית בפעילות העסקית של החברה, ומתחייב להמשיך ולפתח את יכולות המוצר ואת אסטרטגיית ההגעה לשוק שלה. אני מצפה לעבוד לצד מגוון השותפים והלקוחות של אינפינידט".

בעז חלמיש, יו"ר דירקטוריון אינפינידט, ציין כי "באלינג'ר ורוזנשיין מצטרפים לחברה עם רזומה מרשים של מקצוענות ומצוינות. אנחנו סמוכים ובטוחים שההנהלה החדשה תוביל את האסטרטגיה ארוכת הטווח של אינפינידט קדימה ותביא את החזון הגלובלי שלנו לכדי מימוש – תוך עבודה צמודה עם צוותי הפיתוח, המוצר והתפעול, שפועלים בישראל".

פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל אינפינידט Reviewed by on . חברת האחסון הישראלית-אמריקנית אינפינידט הודיעה היום (ד') על שני מינויים בכירים: פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל החברה ואלון רוזנשיין - לסמנכ"ל הכספים שלה. באלינג'ר מבי חברת האחסון הישראלית-אמריקנית אינפינידט הודיעה היום (ד') על שני מינויים בכירים: פיל באלינג'ר מונה למנכ"ל החברה ואלון רוזנשיין - לסמנכ"ל הכספים שלה. באלינג'ר מבי Rating: 0

הגיבו