תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » כמה ימים לאחר רכישת טלדור: וואן מפרסמת תוצאות עסקיות טובות
עדי אייל, מנכ"ל וואן. צילום: דניאל בר און

כמה ימים לאחר רכישת טלדור: וואן מפרסמת תוצאות עסקיות טובות

למרות המשבר, החברה הציגה ברבעון השלישי זינוק של 22% בהכנסות ושל 18% ברווח הנקי ● עדי אייל, מנכ"ל וואן: "רכישת טלדור - פוטנציאל משמעותי לשתי החברות"

מאת 15 בנובמבר 2020, 15:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

וואן סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות עסקיות טובות, ואפילו טובות מאוד: עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווח הנקי כאחד – כך עולה מהדו"חות שהחברה פרסמה היום (א'). לפני כמה ימים הודיעה וואן כי היא רוכשת את טלדור תמורת רבע מיליארד שקלים, אולם, מן הסתם, תוצאות הרכישה עדיין לא ניכרות בדו"חות הכספיים.

החברה השיגה את הנתונים החיוביים על אף המשבר החריף בעקבות נגיף הקורונה, שפוגע בסקטור העסקי, שאליו היא מכוונת ולו היא מוכרת את הפתרונות שלה. למרות המשבר, וואן סיימה את הרבעון עם עלייה של 81.5 מיליון שקלים, או 21.6%, ל-458.8 מיליון בהכנסות, לצד גידול מתון יותר מספרית בהוצאות – של 76.1 מיליון שקלים, או 22%, ל-422.6 מיליון. עובדה זו תרמה לעלייה של 18% ברווח הנקי הרבעוני ל-25.6 מיליון שקלים.

בסיכום שלושת חודשי הרבעון, ההוצאות הגולמיות של וואן זינקו ב-24.4% ל-381.7 מיליון שקלים, הרווח הגולמי גדל ב-9.2% ל-77 מיליון והרווח הגולמי השולי עמד על 16.8%. בסעיפים התפעוליים, ההוצאות רשמו עלייה של 2.9% ל-40.9 מיליון שקלים והרווח צמח ב-17.4% ל-36.1 מיליון.

לצד דו"חות הרבעון וואן פרסמה את הנתונים לתשעת החודשים הראשונים של השנה. בתקופה זו, ההוצאות שלה גדלו ב-8.5% ל-1.2 מיליארד שקלים, ההכנסות עלו ב-9% ל-1.3 מיליארד, הרווח התפעולי האמיר ב-16.7% ל-98 מיליון והרווח הנקי רשם עלייה של 4.9% וסיים את הרבעון כשהוא עומד על 67 מיליון.

במקביל לפרסום הדו"חות הכספיים אישר דירקטוריון החברה חלוקת דיבידנד בסך של כ-15.8 מיליון שקלים בגין רווחי הרבעון השלישי.

"צמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים המרכזיים"

עדי אייל, מנכ"ל וואן, אמר לאחר פרסום התוצאות כי "החברה מסכמת את הרבעון עם צמיחה דו ספרתית בהכנסות וברווחים, לרבות צמיחה בכל הפרמטרים התפעוליים המרכזיים. גם במהלך רבעון זה זכינו במספר פרויקטי יישום ופיתוח ארוכי טווח עבור לקוחות מובילים במשק, בהם אורמת, קבוצת חמת, תדהר, פמי פרמיום והמכון הוולקני. במקביל, אנחנו ממשיכים לפתח את מנועי הצמיחה העתידיים של החברה, ובמסגרת זו הקמנו באחרונה חטיבת רובוטיקה, שתפעל לפיתוח והפצת פתרונות מבוססי רובוטים לשוק הישראלי".

אייל התייחס גם לרכישת טלדור על ידי וואן ואמר כי העסקה "טומנת בחובה פוטנציאל משמעותי לשתי החברות".

כמה ימים לאחר רכישת טלדור: וואן מפרסמת תוצאות עסקיות טובות Reviewed by on . וואן סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות עסקיות טובות, ואפילו טובות מאוד: עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווח הנקי כאחד - כך עולה מהדו"חות שהחברה פרסמה היום (א וואן סיימה את הרבעון השלישי של השנה עם תוצאות עסקיות טובות, ואפילו טובות מאוד: עליות דו ספרתיות בהכנסות וברווח הנקי כאחד - כך עולה מהדו"חות שהחברה פרסמה היום (א Rating: 0

הגיבו