תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מנכ"ל אפל: "אני מתרשם להפליא מהעבודה מרחוק"
טים קוק, מנכ"ל אפל. צילום: יח"צ

מנכ"ל אפל: "אני מתרשם להפליא מהעבודה מרחוק"

טים קוק דיבר ב-Atlantic Festival, בהתייחס להשלכות המגיפה העולמית על העבודה בחברה ● הוא הסביר את ההצלחה למרות המגבלות: "יש כנראה דברים שעובדים טוב יותר וירטואלית", והודיע שבאפל ימשיכו לבצע חלק מהעבודה כך, גם בתום עידן הקורונה

מאת 22 בספטמבר 2020, 15:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנכ"ל אפל (Apple), טים קוק, אמר כי הוא "מתרשם להפליא" מיכולתם של עובדים לעבוד מרחוק, וזאת עקב אילוצי מגיפת הקורונה. את הדברים אמר קוק במהלך ראיון ב-The Atlantic Festival – אירוע החלפת רעיונות ודיעות אודות ארה"ב, שאותו מארגן המגזין The Atlantic כבר משנת 2005, ושכונה בעבר The Aspen Ideas Festival. האירוע השנה, שנערך בימים אלו ויימשך ארבעה ימים, מתקיים באופן מקוון, מן הסתם.

קוק השתתף אתמול (ב') במפגש על "במת הרעיונות" בפסטיבל, שמארגניו הסבירו במה יעסוק באתר המוקדש לו, בו קראו לקהל: "הצטרפו אלינו כשאנחנו בוחנים את האירועים הגדולים של שנת 2020, מי אנחנו כאומה, ולמה אנחנו עלולים להפוך". האירוע ידוע ככזה המארח פוליטיקאים אמריקנים וקובעי מדיניות, עיתונאים, לוביסטים ומנהיגי צוותי חשיבה.

בראיון איתו אמר קוק כי מאז שמגיפת הקורונה החלה להתפשט בעולם, אפל הצליחה לייצר עוד ממכשיריה, כמו את השעון החכם שלה, ה-Apple Watch, ומכשירי iPad חדשים, ולהגיע איתם בזמן למועד השקתם בספטמבר, למרות המגבלות שיצרה המגיפה.

יצוין כי על רקע המגיפה המתמשכת, ענקית הטכנולוגיה לא רק השיקה החודש את סדרת Apple Watch ו-Apple iPad החדשות, אלא גם חשפה את +Fitness, שירות הכושר הראשון שנבנה סביב השעון החכם, המתגאה ביכולת לספק מדדים כמו דופק, מניית קלוריות, קצב הלב ועוד על מסך המכשיר. 


עבודה מרחוק: "לא כמו להיות ביחד פיזית"

קוק ציין בדבריו כי הסיבה לכך שהעבודה מרחוק מוצלחת היא שהחברה גילתה כי "ישנם דברים שלמעשה עובדים ממש טוב בצורה וירטואלית", ולפיכך הצהיר: "איני מאמין שנשוב לעבוד בדיוק כבעבר", בהתייחסו לחזרה לשגרה עם תום המגיפה. אך עם זאת המנכ"ל הרחיב וטען כי סביבת המשרד מעוררת יצירתיות, כאשר אנשים נתקלים זה בזה ובסופו של דבר חולקים רעיונות אלו עם אלו. לדבריו, פגישות מאולתרות שכאלה, שפשוט קורות בפינות המשרד, אינן ניתנות לקביעה או להעברה למרחב הקיברנטי. קוק אמר כי עבודה מרחוק היא "לא כמו להיות ביחד פיזית".

לפי מנכ"ל הענקית מקופרטינו, רק 10-15 אחוזים מכלל העובדים מבצעים כרגע את תפקידם מהמשרדים של אפל, והוא אחד מהם. קוק סיפר שהוא מבלה במשרדים שונים במהלך שבוע העבודה מאז פרוץ הקורונה.

כשנשאל לגבי כהונתו כמנכ"ל אפל והאם היא עתידה להסתיים בקרוב, אמר קוק כי הוא רואה בתפקידו זכות של חיים שלמים. "בשלב מסוים", הבהיר, "כולנו עוברים לעשות משהו אחר. אבל בשלב זה, אין מקום אחר שאני מעדיף להיות בו".

מנכ"ל אפל: "אני מתרשם להפליא מהעבודה מרחוק" Reviewed by on . מנכ"ל אפל (Apple), טים קוק, אמר כי הוא "מתרשם להפליא" מיכולתם של עובדים לעבוד מרחוק, וזאת עקב אילוצי מגיפת הקורונה. את הדברים אמר קוק במהלך ראיון ב-The Atlantic מנכ"ל אפל (Apple), טים קוק, אמר כי הוא "מתרשם להפליא" מיכולתם של עובדים לעבוד מרחוק, וזאת עקב אילוצי מגיפת הקורונה. את הדברים אמר קוק במהלך ראיון ב-The Atlantic Rating: 0

הגיבו