מחפשים עבודה בהיי-טק? הגעתם למקום הנכון

ממשיכים בפרויקט: חברות היי-טק רבות פונות אלינו מאז שהפרויקט החל להתפרסם ומציעות משרות ● הנה הן לפניכן - ויש עוד בימים הבאים

שלוש ארבע ולעבודה. צילום אילוסטרציה: BigStock

היציאה מהמשבר מביאה חברות היי-טק וסטארט-אפים רבות להפשיר תהליכי גיוס עובדים שאותם הן החלו לפני שהקורונה "פרצה" לחיינו, או מחפשות להרחיב את השורות שלהן בעובדים נוספים. נכון שגם בימים אלה יש חברות שמפטרות, אולם אחרות מתאוששות אט אט ופותחות הזדמנויות למועמדים, כולל לאלה מהם שפוטרו או הוצאו לחל"ת ולא נראה שיחזרו ממנו. לכן, מערכת אנשים ומחשבים אספה מהחברות השונות מידע אילו משרות פתוחות אצלן וכמה עובדים הן מחפשות.

שימו לב: המשרות מפורסמות בלשון זכר או נקבה, אבל פונות לכל המינים והמגדרים. זהו החלק החמישי של הפרויקט. לחמשת החלקים הקודמים ניתן להיכנס ל: חלק א'חלק ב'חלק ג'חלק ד'חלק ה', חלק ו' וחלק ז'.

בהמשך השבוע נפרסם עוד רשימות. חברות נוספות שמחפשות עובדים ומעוניינות לקחת חלק בפרויקט מוזמנות לפנות למערכת כאן.

אי-טורו
החברה, שהקימה רשת חברתית למטבעות דיגיטליים, פועלת מגבול רמת גן – בני ברק. בין היתר, היא מגייסת ראש צוות QA Automation עם שלוש שנות ניסיון ומעלה בתפקיד דומה, ארכיטקטית מערכת Full Stack עם שנתיים ניסיון ומעלה כארכיטקטית מוצר מבוסס ענן, DBA SQL Server בעלת לפחות שש שנות ניסיון בתפקיד דומה, מהנדס Compliance Backend בעל ארבע שנות ניסיון ומעלה כמפתח Net., מפתחת בק אנד עם לפחות חמש שנות ניסיון, מפתח בק אנד עם לפחות חמש שנות ניסיון בפיתוח ב-#C/ג'אווה, מהנדסת QA Automation עם שלוש שנות ניסיון ומעלה בפיתוח אוטומציה לבדיקות API וראש צוות פיתוח תוכנה עם לפחות חמש שנות ניסיון בפיתוח תוכנה ולפחות שנתיים ניסיון בניהול צוות של חמישה מפתחים ומעלה.

המשרות הגיעו דרך חברת ההשמה See.V.

דיאגנוסטיק רובוטיקס
החברה של ד"ר קירה רדינסקי מגייסת בימים אלה עשרות עובדים, בהם מדעניות נתונים, רופאים, מהנדסות, אנשי מוצר ולקוחות, ונשות פיתוח עסקי, לסניפיה בישראל ובניו-יורק.

את פירוט המשרות ניתן לראות כאן.

ורביט
ב-ורביט, חברה שמתמללת טקסטים בעזרת בינה מלאכותית, לצד הבינה האנושית, מחפשים מתמללים. הטכנולוגיה של החברה היא זו שמתמללת את האודיו ראשונה ובאופן מידי, ולאחר מכן עובר הטקסט למתמלל האנושי. ב-ורביט אומרים שהדיוק של הטכנולוגיה שלהם מגיע ל-90%. על המתמללים האנושיים המועמדים לעבודה להיות יודעי שפות שונות, ובעיקר דוברי אנגלית שפת אם, ספרדית ורוסית.

להגשת מועמדות לחצו כאן.

לוקוס ויו
חברת הסטארט-אפ מהרצליה פיתחה פלטפורמה לניהול תשתיות תת קרקעיות לצורך בקרה ומניעת אסונות. בחברה אומרים כי היא שמה דגש על איזון בית-עבודה עוד טרום ימי הקורונה. בין המשרות שהיא מגייסת אליהן: מהנדסת DevOps עם שלוש שנות ניסיון ומעלה, מפתח ג'אווה עם חמש שנות ניסיון ומעלה; מפתחת פרונט אנד שמאחוריה שלוש או יותר שנות ניסיון, לרבות שנתיים ניסיון בפיתוח ב-+Angular 2.

המשרות הגיעו דרך חברת ההשמה See.V.

סנטינל וואן
החברה מחפשת: מפתחת בק אנד לקבוצת הענן, מהנדס אבטחת ענן, מהנדסת אבטחת מידע, מנהל מוצר אבטחת אינטרנט של הדברים (Ranger), מנהלת מוצר תוכנה כשירות (SaaS), מנהל מוצר הגנה ותגובה על נקודות קצה, מהנדסת ביג דטה, ראש צוות DevOps, ציידת וחוקרת קמפייני סייבר, מנהל תכנית מו"פ, מהנדסת DevOps בכירה לצוות הביג דטה, חוקר אבטחה בכיר, מנהלת במשותף של קבוצת פיתוח תוכנה, מהנדס בדיקה ואוטומציה ב-Agents layer, וכן Windows Internals Engineer בצוות ה-EDR ומשרת סטודנט בניתוח אבטחה – משרה שנדרש לה ניסיון בניתוח נוזקות.

פרטים נוספים על המשרות המוצעות ניתן למצוא כאן.

WSC Sports
עולם הספורט אמנם היה מושבת עד לא מזמן וחזר לפעול חלקית, אבל ב-WSC Sports, שפיתחה פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ליצירת תקצירי ספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם, טוענים לצמיחה גם בתקופה זו. החברה ממשיכה לפעול באינטנסיביות גם בזמן העבודה מהבית, ומגייסת עובדים בראיונות דרך הזום למספר תפקידים, ביניהם אנליסט מוצר, מנהלת מוצר, מהנדס QA ונשות Sales Operations.

להגשת מועמדות לחצו כאן.

YL Ventures
הקרן מפרסמת שלל משרות בעמוד ייעודי שיצרה בתקופת הקורונה. סיי-קוד, ש-YL ventures משקיעה בה, מחפשת מנהל שיווק. לפרטי המשרה לחצו כאן.

כאמור, כל המשרות מפורסמות בלשון זכר או נקבה, אולם מיועדות לכל המינים והמגדרים.

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. שחר

    בעברית, לשון הסתמי היא כלשון זכר.
    נא אל תפרסמו משרות בלשון נקבה אשר מכוונות לשני המינים מכיוון שדבר זה יטעה את הציבור, בכך שיגרום לו לחשוב כי המשרות מכוונות רק לנשים.

אירועים קרובים