תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » חברי קונגרס דורשים מאפל תשובות בעקבות פרשת FaceTime
תיקון לבאג. FaceTime

חברי קונגרס דורשים מאפל תשובות בעקבות פרשת FaceTime

שני בכירים דמוקרטים תובעים מטים קוק לדעת מתי אפל ידעה בפעם הראשונה על התקלה, שאפשרה האזנה למשתמשים אחרים, משך הזמן שנמשכה הפגיעה בפרטיות ומה היא עשתה כדי לתקן אותה ● האם אפל תשיב?

מאת 6 בפברואר 2019, 17:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברים דמוקרטים בכירים בבית הנבחרים האמריקני דורשים ממנכ"ל אפל, טים קוק, תשובות בעקבות באג הפרטיות החמור שהתגלה באפליקציית FaceTime של החברה, שאפשר למשתמשים להאזין למשתמשים אחרים גם אם אלה לא היו חלק מהשיחה.

הדמוקרטים פרנק פאלונה, יו"ר ועדת האנרגיה והמסחר של בית הנבחרים, וז'אן סקאקובסי, העומד בראש תת ועדה להגנת הצרכן, שלחו אתמול (ג') מכתב לקוק, שבו הביעו את דאגתם מהפגיעות שהתגלתה – שאפל הודיעה כי כבר תיקנה אותה.

"אנחנו כותבים כדי להבין טוב יותר מתי אפל ידעה בראשונה על תקלת הפרטיות, משך הזמן שבו נפגעה בגללה פרטיותם של הצרכנים והאם באגים נסתרים נוספים עדיין קיימים ולא טופלו", ציינו שני הבכירים. עוד הם דרשו במכתבם לקבל את ההשתלשלות המפורטת של האירוע וביקשו לדעת אילו צעדים נקטה אפל בתגובה. "ראשית, אנחנו מאמינים שחשוב עבור אפל להיות שקופה בהקשר של חקירת הפגיעות של השיחות הקבוצתיות ב-FaceTime והצעדים שהיא נוקטת כדי להגן על פרטיות הצרכנים. כרגע, אנחנו חושבים שאפל לא הייתה שקופה דיה, כפי שדורשת הבעיה הרצינית הזאת", כתבו.

לפי הדיווחים, הבאג ב-FaceTime התגלה על ידי נער בן 14 כבר ב-19 בינואר, ורק יותר משבוע לאחר מכן חסמה אפל את תכונת השיחה הקבוצתית שגרמה לתופעה. היא הודיעה על תיקונה ב-1 בפברואר.

חברי קונגרס דורשים מאפל תשובות בעקבות פרשת FaceTime Reviewed by on . חברים דמוקרטים בכירים בבית הנבחרים האמריקני דורשים ממנכ"ל אפל, טים קוק, תשובות בעקבות באג הפרטיות החמור שהתגלה באפליקציית FaceTime של החברה, שאפשר למשתמשים להאז חברים דמוקרטים בכירים בבית הנבחרים האמריקני דורשים ממנכ"ל אפל, טים קוק, תשובות בעקבות באג הפרטיות החמור שהתגלה באפליקציית FaceTime של החברה, שאפשר למשתמשים להאז Rating: 0

הגיבו