תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל הוסיפה את ה-Lens למכשירי ה-iOS
Google Lens - גם ל-iOS

גוגל הוסיפה את ה-Lens למכשירי ה-iOS

מעכשיו, גם בעלי אייפונים ואייפודים יוכלו לבצע חיפוש על ידי זיהוי תמונות, באמצעות האפליקציה שזמינה למשתמשי האנדרואיד כבר מזמן

מאת 11 בדצמבר 2018, 17:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל הודיעה אתמול (ב') כי הוסיפה את Lens, התכונה המאפשרת לבצע חיפוש באמצעות זיהוי תמונות, גם לאפליקציית החיפוש שלה עבור מכשירי ה-iOS של אפל. מעתה, משתמשי iPhone ו-iPad יכולים לבחור את אפשרות החיפוש הזו ישירות משדה החיפוש של גוגל, ואז לכוון את המצלמה אל עצם כלשהו ולקוות שהתכונה תמצא קישורים מתאימים. בכך הם מצטרפים למשתמשי אנדרואיד, שבמכשירים שלהם יש תמיכה ב-Lens.

עד עתה, כדי להשתמש ב-Lens ב-iOS היה צריך לצלם תמונה, לפתוח לאחר מכן את אפליקציית התמונות של המכשיר, לבחור את התמונה שצולמה ואז לבחור עבורה את אפשרות החיפוש הוויזואלית. עבור משתמשים שהם גם לקוחות אפל וגם חובבי Lens מדובר בקיצור דרך משמעותי.

הוספת האפשרות לפס החיפוש של גוגל לא ביטלה את החיפוש באמצעות אפליקציית התמונות, אלא נוספה אליה. בנוסף, ניתן לבחור להורות ל-Lens להפעיל את המבזק אם התאורה הסביבתית חלשה מדי.

גוגל הוסיפה את ה-Lens למכשירי ה-iOS Reviewed by on . גוגל הודיעה אתמול (ב') כי הוסיפה את Lens, התכונה המאפשרת לבצע חיפוש באמצעות זיהוי תמונות, גם לאפליקציית החיפוש שלה עבור מכשירי ה-iOS של אפל. מעתה, משתמשי iPhone גוגל הודיעה אתמול (ב') כי הוסיפה את Lens, התכונה המאפשרת לבצע חיפוש באמצעות זיהוי תמונות, גם לאפליקציית החיפוש שלה עבור מכשירי ה-iOS של אפל. מעתה, משתמשי iPhone Rating: 0

הגיבו