תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל השיקה שירות Messages for web למשתמשי אנדרואיד
צילום אילוסטרציה: BigStock

גוגל השיקה שירות Messages for web למשתמשי אנדרואיד

השירות יתמוך גם בשליחת מדבקות, אימוג'ים ותמונות ● ההפצה תושלם במהלך השבוע הקרוב

מאת 20 ביוני 2018, 14:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שבגוגל (Google) החליטו להפסיק את הפיתוח של Allo ולהתמקד במקומה ב-Messages, הושקה אתמול (ג') אפליקציית Messages for web החדשה למשתמשי אנדרואיד (Android), במסגרת מאמצי החברה לשפר באופן כללי את חוויית המסג'ינג למשתמשי אנדרואיד. לדברי החברה, ההפצה של האפליקציה תושלם במהלך השבוע הקרוב.

השירות החדש דומה לשירות של ווטסאפ-ווב, כלומר שניתן לראות ולפעול על האפליקציה גם במחשב, במקביל לשימוש בה בסמארטפון. לדברי החברה, השירות יתאים לכל הדפדפנים.

בגוגל הוסיפו כי שירות Messages for web יתמוך גם בשליחת מדבקות, אימוג'ים ותמונות.

עוד הודיעה החברה על כמה תכונות לאפליקציית Messages שיתווספו לה במהלך השבוע הקרוב, בהן האפשרות לבצע חיפש של קובצי GIF ולהוסיפם להודעה באמצעות לחיצה על כפתור ה"+", צפייה בתצוגה מוקדמת של קישורים לפני פתיחתם, תכונה של Smart Reply, המאפשרת לשלוח תשובה מידית בלחיצת כפתור וכן את האפשרות להעתיק באופן חד-פעמ סיסמאות בלחיצה אחת.

גוגל השיקה שירות Messages for web למשתמשי אנדרואיד Reviewed by on . לאחר שבגוגל (Google) החליטו להפסיק את הפיתוח של Allo ולהתמקד במקומה ב-Messages, הושקה אתמול (ג') אפליקציית Messages for web החדשה למשתמשי אנדרואיד (Android), במ לאחר שבגוגל (Google) החליטו להפסיק את הפיתוח של Allo ולהתמקד במקומה ב-Messages, הושקה אתמול (ג') אפליקציית Messages for web החדשה למשתמשי אנדרואיד (Android), במ Rating: 0

הגיבו