מוזילה שחררה שתי גרסאות חדשות של פיירפוקס – בתוך יומיים

בסוף השבוע שחררה מוזילה את גרסה 3.6.8 של פיירפוקס, שבמסגרתה תוקנו פרצת אבטחה ו-"בעיית יציבות שמשפיעה על דפים מסוימים שבהם משולבים תוספים", כדברי החברה ● יומיים קודם לכן שחררה מוזילה את גרסה 3.6.7, שמשתמשי פיירפוקס רבים התלוננו שנגרמו להם בעיות בפלאש לאחר שהתקינו אותה ● בסוף יוני הוציאה מוזילה גרסה של פיירפוקס שלושה ימים לאחר הגרסה הקודמת

בפעם השנייה בתקופה האחרונה, שחררה מוזילה (Mozilla) גרסה חדשה של פיירפוקס (Firefox) ימים ספורים לאחר ששחררה גרסה קודמת של הדפדפן. הפעם, זה קרה בתוך יומיים.

ביום ו' שחררה מוזילה את גרסה 3.6.8 של פיירפוקס, שבמסגרתה תוקנו פרצת אבטחה ובעיה נוספת, שאותה הגדיר מייק בלצנר, המנהל הממונה על הדפדפן, "בעיית יציבות שמשפיעה על דפים מסוימים שבהם משולבים תוספים". פרטי הפרצה שתוקנה לא פורסמו.

יומיים קודם לכן שחררה מוזילה את גרסה 3.6.7. משתמשי פיירפוקס רבים התלוננו בפורומי תמיכה של הדפדפן שלאחר שהתקינו את הגרסה נגרמו להם בעיות בפלאש (Flash). יצוין, כי בעיית היציבות אינה קיימת בעדכון לגרסה הקודמת של הדפדפן, 3.5.11, ששוחררה במקביל.

השחרורים האחרונים שביצעה מוזילה שברו את ה-"שיא" שלה מסוף יוני, אז היא שחררה גרסה חדשה של פיירפוקס שלושה ימים בלבד לאחר ששוחררה הגרסה הקודמת, 3.6.4. זאת, בעקבות תלונות של משתמשים על כך שהדפדפן קורס כאשר משחקים במשחק Farmville בפייסבוק (Facebook).

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים