תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » נפרדנו כך: eBay ו-PayPal יפוצלו ויהפכו לחברות נפרדות
התחלה חיובית בניו-יורק. PayPal

נפרדנו כך: eBay ו-PayPal יפוצלו ויהפכו לחברות נפרדות

במקביל לפיצול הכריזה החברה על מינויו של דן שולמן כהן כמנכ"ל החדש

מאת 1 באוקטובר 2014, 16:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ענקית המכירות הפומביות eBay הודיעה אתמול (ג') כי בכוונתה לפצל את יחידת PayPal ולהפוך אותה ליחידה נפרדת שמניותיה ייסחרו בבורסה. הפיצול צפוי לצאת לפועל במחצית השנייה של שנת 2015.

במקביל לפיצול הכריזה החברה על מינויים חדשים: דווין ווניג, נשיא eBay Marketplaces, ימונה לתפקיד מנכ"ל eBay. דן שולמן, נשיא American Express Enterprise Growth Group, יכהן כמנכ"ל החדש של PayPal.  המנכ"ל הנוכחי של פייפאל, ג'ון דונהיו, ומנהל הכספים הראשי בוב סוואן, יסייעו בתהליך המעבר אך לא ימלאו עוד תפקיד ביצועי.

eBay רכשה את PayPal בשנת 2012 תמורת 1.5 מיליארד דולר, אך נראה כי הרכישה לא הניבה את התוצאות המקוות.

"בעקבות בחינה אסטרטגית יסודית שנערכה בשיתוף עם מועצת המנהלים שלנו הגענו למסקנה שהמשך הפעילות המאוחדת של eBay ופייפאל תעניק פחות יתרונות מבחינה אסטרטגית ותחרותית", הסביר דונהיו בהודעה שפרסמה בחברה. "התעשייה משתנה ולכל אחת מהחברות יתרונות ואתגרים תחרותיים משלה".

נפרדנו כך: eBay ו-PayPal יפוצלו ויהפכו לחברות נפרדות Reviewed by on . ענקית המכירות הפומביות eBay הודיעה אתמול (ג') כי בכוונתה לפצל את יחידת PayPal ולהפוך אותה ליחידה נפרדת שמניותיה ייסחרו בבורסה. הפיצול צפוי לצאת לפועל במחצית השנ ענקית המכירות הפומביות eBay הודיעה אתמול (ג') כי בכוונתה לפצל את יחידת PayPal ולהפוך אותה ליחידה נפרדת שמניותיה ייסחרו בבורסה. הפיצול צפוי לצאת לפועל במחצית השנ Rating: 0

הגיבו