תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » מוזילה עצרה את הפיתוח של גרסת פיירפוקס למערכות חלונות 64 ביט
הקץ לבדידות. מוזילה

מוזילה עצרה את הפיתוח של גרסת פיירפוקס למערכות חלונות 64 ביט

מנהל ההנדסה של מוזילה הורה למפתחים להפסיק את העבודה על הגרסה מאחר שהפיתוח התאפיין בקריסות תכופות ומיעוט תוספים זמינים ● מצב זה יצר בקרב המשתמשים תחושה של "סוג ב'", שעלולה הייתה להקרין גם על גרסאות 32 ביט

מאת 25 בנובמבר 2012, 11:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בנג'מין סמדברג, מנהל ההנדסה של מוזילה (Mozilla), הורה למפתחים לעצור את העבודה על גרסאות Nightly (מסלול פיתוח מוקדם) של פיירפוקס (Firefox) למערכות חלונות 64 ביט.

בהודעה שפורסמה בקבוצת הדיון של מפתחי מוזילה ב-Google Groups טען סמדברג, כי פיתוח גרסה זו של הדפדפן היה "רצוף באי הבנות ותסכולים". הדפדפן התאפיין בקריסות תכופות ומיעוט תוספים זמינים, מה שיצר בקרב המשתמשים תחושה של "סוג ב'", שעלולה הייתה להקרין גם על גרסאות 32 ביט.

המשתמשים במערכות חלונות 64 ביט יכולים, כמו מקודם, להוסיף ולהשתמש בגרסאות 32 ביט של פיירפוקס. סמדברג הוסיף והבהיר, כי הפיתוח נפסק עד להודעה חדשה וכי הבוחנים מתבקשים להפסיק את הבחינה של גרסת ה-64 ביט של הדפדפן עבור חלונות ולהעביר את המשתמשים לגרסאות ה-32 ביט.

מוזילה עצרה את הפיתוח של גרסת פיירפוקס למערכות חלונות 64 ביט Reviewed by on . בנג'מין סמדברג, מנהל ההנדסה של מוזילה (Mozilla), הורה למפתחים לעצור את העבודה על גרסאות Nightly (מסלול פיתוח מוקדם) של פיירפוקס (Firefox) למערכות חלונות 64 ביט. בנג'מין סמדברג, מנהל ההנדסה של מוזילה (Mozilla), הורה למפתחים לעצור את העבודה על גרסאות Nightly (מסלול פיתוח מוקדם) של פיירפוקס (Firefox) למערכות חלונות 64 ביט. Rating:

הגיבו