תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » בר המצווה של SECOZ – חלק ג'
נועם הנדרוקר, סמנכ"ל התפעול ומנהל פעילות Vario Tech

בר המצווה של SECOZ – חלק ג'

במלאות 13 שנים לחברה, יצא הנמר למשרדיה החדשים והתרשם מהם ומפעילותה הענפה

מאת 26 בפברואר 2015, 14:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לחברת הייעוץ SECOZ, המתמחה בעולמות אבטחת המידע, ניהול טכנולוגיות המידע וההמשכיות העסקית, יש השנה סיבות רבות לחגוג ולציין את כברת הדרך שעשתה עד כה.

החברה, שהוקמה על ידי אופיר זילביגר ב-2002, חוגגת השנה בר מצווה, 13 שנים להיווסדה. יחד עם מועד זה היא ציינה לא מכבר הרחבה משמעותית של תחומי פעילותה וכניסה למשרדים חדשים ומעוצבים. לאתר החברה לחצו כאן.

SECOZ עברה בשנתיים האחרונות שינוי משמעותי במבנה הארגוני שלה וכיום מהווה קבוצת חברות, שכל אחת מהן בעלת התמקצעות בעולמות תוכן שונים. יחדיו הן נותנת מענה שלם לאתגרים הניצבים אל מול הארגונים בכל הקשור לסיכונים הטכנולוגיים, איומי אבטחת המידע, הענן, אתגרי הסייבר, השמת כוח אדם מקצועי, שירותים מנוהלים ועוד.

החברות בקבוצת SECOZ הן:

Cyber Hat – עוסקת בשירותי הגנה בסייבר, בעלת פרוטפוליו עשיר המבוצע על ידי צוות מומחים. החברה פעילה מאוד בשוק הבינלאומי ובראשה עומד נדב ארבל.

Long Sight – מתמחה בפתרונות תוכנה המבוססים על מוצרי אבטחת מידע מהמתקדמים בתחום וניהולם תחת מעטפת Service Level Agreement. מנכ"ל החברה הוא אריה גליקמן.

Vario Tech – חברה המתמחה באיתור והשמת יועצים מקצועיים ומנוסים לפרויקטים מתקדמים בתחומי טכנולוגיות המידע, ניהול הפיתוח וה-PMO. חלק מרכזי בפעילותה מתמקד בעולם הביטחוני, בעל דרישות סיווג גבוהות, עם דגש על המגזר המודיעיני.

אופיר זילביגר, מייסד ומנכ"ל SECOZ, הוא בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בתחומי אבטחת המידע וההמשכיות העסקית. כמו כן, זילביגר הוא מחלוצי תחום ניהול הסיכונים בארץ, הקים וניהל את קסלמן פתרונות בניהול סיכונים מפירמת PwC בישראל ולאחר מכן הקים את SECOZ, כהמשך ישיר לתפיסתו בעולם ניהול הסיכונים בתחומי אבטחת המידע וממשל טכנולוגיות המידע. מאז SECOZ התרחבה, כאמור, לכדי קבוצת חברות, הכוללות התמחויות בסייבר ויכולות טכנולוגיות מתקדמות לצד מומחיות תהליכית.

הנמר בדרכים

הנמר בדרכים

בין מנהלי החברה, נמנה גם נועם הנדרוקר, סמנכ"ל התפעול ומנהל פעילות Vario Tech.

במסגרת תפקידו, הנדרוקר מנהל את יחידת ה-Delivery, מערך הכספים, ה-IT והאדמיניסטרציה של החברה. בתפקידיו הקודמים שימש יועץ עצמאי לחברות בתחום הפיתוח העסקי אל מול משרד הביטחון, וכיהן כדירקטור תפעול וכמנהל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים בטסקום בדיקות תוכנה.

כאמור, במסגרת התרחבותה של SECOZ, הצטרפה חברת Long Sight לליין שירותי הקבוצה. Long Sight מתמחה בפתרונות תוכנה המבוססים על מוצרי אבטחת מידע מהמתקדמים בתחום, תוך שימוש בידע הנצבר ב-SECOZ וניהולם תחת מעטפת Service Level Agreement. החברה מייצגת בבלעדיות את המוצרים Seculert ו-OKTA ומייצגת באופן רשמי את הפתרון Alien Vault.

אריה גליקמן, מנכ"ל Long Sight, הוא בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים חוצי ארגון והטמעת מוצרים, ובעל היכרות מקיפה של מערכי IT ארגוניים עם מודעות עסקית.

אריה גליקמן, מנכ"ל Long Sight

אריה גליקמן, מנכ"ל Long Sight

זילביגר פעיל מאוד בקידום אבטחת המידע וניהול הסיכונים בארץ. הוא מאמין בהנגשת הידע בנושא לקהילה המקצועית, פיתוחו ובחינתו באופן דינמי אל מול המציאות המשתנה. כחלק מכך, זילביגר חבר פעיל באיגוד המקצועי ISACA, במסגרתו הוא מוביל את תת ועדת הסייבר. כמו כן, הוא מוביל ומשתתף בפורומים נוספים, ומזה 16 שנים מוביל מקצועית את כנס InfoSec, בשיתוף פעולה עם קבוצת אנשים ומחשבים.

כנס InfoSec 2015 ייערך ב-21 במאי ויעסוק בבחינת אפקטיביות תפיסות אבטחת המידע הרווחות אל מול האתגרים החדשים. זאת על רקע אירועי אבטחת המידע שקרו באחרונה, בין היתר בסוני (SONY), ג'יי.פי. מורגן (JP Morgan), טארגט (Target) ו-eBay.

כנס InfoSec 2015 ייערך במתכונת דומה לזו של הכנס המוצלח מהשנה שעברה, כאשר במרכזה עומד תהליך קול קורא למרצים. זהו תהליך המאפשר לאנשי קהילת אבטחת המידע באשר הם להגיש הרצאות, שיובאו לבחינת ועדה מקצועית בראשותו של זילביגר, שכאמור, מוביל את הכנס מקצועית. הוועדה  מורכבת מבכירים בתחום  ממגזרים שונים ועל חבריה נמנים ד"ר גבי סיבוני, ראש בטחון סייבר מהמכון למחקר בטחון לאומי; שי זנדני, נשיא ISACA ישראל; רו"ח דורון רונן, הנשיא שקדם וחבר הנהלת ISACA ישראל; גיא מזרחי, מנכ"ל Cyberya; רם לוי, עמית בכיר בסדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב; שוקי פלג, מנהל אבטחת מידע והגנת סייבר בבנק הבינלאומי; וגיל פולק, מנהל אבטחת מידע בבנק ישראל.

הגשת קול קורא תתאפשר עד לסוף חודש פברואר- הזדרזו להגיש!

עובדים על InfoSec 2015 במשרדי SECOZ. בכיוון השעון: יהודה קונפורטס, העורך הראשי של אנשים ומחשבים; יערה אורגלר, מנהלת השיווק של SECOZ; ואופיר זילביגר, מנכ"ל SECOZ

עובדים על InfoSec 2015 במשרדי SECOZ. בכיוון השעון: יהודה קונפורטס, העורך הראשי של אנשים ומחשבים; יערה אורגלר, מנהלת השיווק של SECOZ; ואופיר זילביגר, מנכ"ל SECOZ

משרדי החברה החדשים עוצבו בקונספט מודרני, חדשני, המשלב נגיעות אישיות שמשקפות את רוחם הייחודית של עובדי החברה.

ייצוג חלקי של עובדי SECOZ. מימין: ארז רסילבסקי, מנהל המכירות; סיון אבידן-דרור, מנהלת תחום ניהול הסיכונים; קורל בניטה, יועצת טכנולוגית; אריה גלקימן, מנכ"ל החברה הבת Long Sight; יערה אורגלר, מנהלת השיווק; אופיר זילביגר, מנכ"ל SECOZ; יעל מאירסון, מנהלת משאבי האנוש; נועם הנדרוקר, סמנכ"ל התפעול; מרינה ינובסקי, הנהלת חשבונות; ואנה מנדלמן, כלכלנית

ייצוג חלקי של עובדי SECOZ. מימין: ארז רסילבסקי, מנהל המכירות; סיון אבידן-דרור, מנהלת תחום ניהול הסיכונים; קורל בניטה, יועצת טכנולוגית; אריה גלקימן, מנכ"ל החברה הבת Long Sight; יערה אורגלר, מנהלת השיווק; אופיר זילביגר, מנכ"ל SECOZ; יעל מאירסון, מנהלת משאבי האנוש; נועם הנדרוקר, סמנכ"ל התפעול; מרינה ינובסקי, הנהלת חשבונות; ואנה מנדלמן, כלכלנית

המשך יבוא…

לחלק א' לחצו כאן.

לחלק ב' לחצו כאן.

בר המצווה של SECOZ – חלק ג' Reviewed by on . לחברת הייעוץ SECOZ, המתמחה בעולמות אבטחת המידע, ניהול טכנולוגיות המידע וההמשכיות העסקית, יש השנה סיבות רבות לחגוג ולציין את כברת הדרך שעשתה עד כה. החברה, שהוקמה לחברת הייעוץ SECOZ, המתמחה בעולמות אבטחת המידע, ניהול טכנולוגיות המידע וההמשכיות העסקית, יש השנה סיבות רבות לחגוג ולציין את כברת הדרך שעשתה עד כה. החברה, שהוקמה Rating: 0

הגיבו