תוכן פרסומי
ראשי » דעות וניתוחים » אזיקים אלקטרוניים – הולכים לראות בעיניים

אזיקים אלקטרוניים – הולכים לראות בעיניים

הצעת חוק האזיקים האלקטרוניים קורמת עור וגידים ● לאחר שני דיונים בוועדת המדע והטכנולוגיה, בראשות ח"כ מאיר שטרית, תצא הוועדה לסיור במוקד של חברת השמירה, שאחת משלוחותיה מבצעת עבור המדינה את תהליך האיזוק האלקטרוני

מאת 21 ביוני 2009, 12:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת עוסקת בשבועיים האחרונים בצעת החוק של ח"כ מאיר שטרית, יו"ר הוועדה, לפיקוח אלקטרוני על אסירים משוחררים בערבות. הוועדה קיימה שני דיונים, קיבלה נתונים מכל הגורמים ובעוד שבועיים תקיים סיור רשמי במוקד האיזוק האלקטרוני של חברת GRS מקבוצת השמירה מוקד 99. בסיור יתרשמו חברי הוועדה מתהליך השליטה והבקרה על נושא האזיקים האלקטרוניים, ותשמע סקירה על הטכנולוגיה לאיזוק אלקטרוני על ידי חברת אלומטק.

בדעת ח"כ שטרית לקדם את הצעת החוק ולוודא שהיא תאושר במהירות, כדי שהפיילוט של אזיקים אלקטרונים המתקיים בישראל כבר עשר שנים, יהפוך לפרויקט רשמי, ובכך יקל במעט על המצוקה הקיימת בבתי הסוהר. כזכור, הממשלה מתכוונת להעביר את כל הטיפול באיזוק האלקטרוני לשירות בתי הסוהר, מהמשרד לביטחון פנים, וזאת כדי לייעל את העבודה ולפקח טוב יותר על האסירים האזוקים אלקטרונים.

אזיקים אלקטרוניים – הולכים לראות בעיניים Reviewed by on . ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת עוסקת בשבועיים האחרונים בצעת החוק של ח"כ מאיר שטרית, יו"ר הוועדה, לפיקוח אלקטרוני על אסירים משוחררים בערבות. הוועדה קיימה שני דיו ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת עוסקת בשבועיים האחרונים בצעת החוק של ח"כ מאיר שטרית, יו"ר הוועדה, לפיקוח אלקטרוני על אסירים משוחררים בערבות. הוועדה קיימה שני דיו Rating:

הגיבו