תוכן שיווקי

קומסקיור, שמפיצה את ESET בישראל, תשווק מוצרי הגנה של חברות נוספות

19/11/2023 09:52
משמאל: עידן אברמוב - מנהל מחלקת תמיכה בקומסקיור, אבנר מימון - מנכ"ל קומסקיור, יוני קלמן -מנהל מכירות EMEA בסרף, מישל מז'יבובסקי - מנהל תפעול בסרף, ואלכס ויטוחנובסקי - מנהל מוצרים בקומסקיור

חברת ההפצה קומסקיור פועלת בשוק אבטחת המידע משנת 2004 והינה חברת שירות מובילה המעניקה ללקוחותיה את פתרונות ההגנה האיכותיים ביותר למידע דיגיטלי ולמחשבים, מכשירי מובייל ותשתיות IT ארגוניות.

 

החל משנת פעילותה הראשונה, קומסקיור היא הנציגה והמפיצה הבלעדית בישראל של ESET, חברת אבטחת מידע בינלאומית, המייצרת פתרונות אבטחה ללקוחות עסקיים ופרטיים.

 

בין המוצרים שהחברה כבר החלה לשווק ללקוחותיה ניתן למצוא את פתרון מניעת דליפת מידע (DLP) של סייפטיקה (Safetica), המאפשר יישום קל ופשוט של פתרון להגנה על המידע. בחודשים האחרונים נחתם גם הסכם חדש עם חברת סרף סקיוריטי (Surf Security), המציעה דפדפן עסקי מאובטח (Zero Trust), המאפשר אבטחת זהות והגנה על הפרטיות מבלי לפגוע בפרודוקטיביות או בחוויית המשתמש.

אבנר מימון, מנכ"ל קומסקיור מוסר: "אני גאה להכריז על התרחבותה האסטרטגית של קומסקיור שמעתה מציעה מגוון רחב נוסף של מוצרים ממספר חברות טכנולוגיה מובילות. החלטה זו מונעת על ידי המחויבות שלנו לספק ללקוחות מעטפת שלמה של פתרונות כדי להגן על המידע היקר שלהם בסביבה בה האיומים רק הולכים ומשתכללים.

באמצעות שיתוף פעולה עם חברות נוספות ושילוב הפתרונות המתקדמים שלהן בסל המוצרים של החברה, נוכל להתמודד עם קשת רחבה עוד יותר של אתגרים, ולאפשר ללקוחותינו לחזק את ההגנות שלהם עם הכלים הטובים ביותר הקיימים בשוק".

לכל הפרטים.

אירועים קרובים