תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » טוויטר השעתה חשבונות החשודים כגונבי ציוצים
טוויטר - טיהור חשבונות משכפלי תכנים

טוויטר השעתה חשבונות החשודים כגונבי ציוצים

החברה ממשיכה את מלחמתה בהכפלות תוכן ובמעתיקי תכנים שפועלים על הפלטפורמה שלה, וכחלק מכך בחרה להקפיא מספר חשבונות פופולריים, הידועים כגונבי טוויטים וכמפיצי ריטוויטים המוניים לצורך הפיכתם לוויראליים

מאת 12 במרץ 2018, 9:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הרשת החברתית טוויטר (Twitter) נלחמת כנגד מה שמכונה Tweetdeckers – שכפול, נגבה והפצה של תכני ציוצים של משתמשים אחרים.

במסגרת המאבק החליטה החברה להשעות כמה חשבונות פופולריים, כך על פי Buzzfeed. בין החשבונות שהושעו נכללים למשל: @Dory, @irlPosts, @SoDamnTrue, Girl Code/@reiatabie, @teenagotes, @finah, @holyfag,  @memeprovider ואחרים. חלק מהחשבונות הללו היו פופולריים במיוחד וכללו מאות אלפי או אפילו מיליוני עוקבים.

בנוסף לגנבת טוויטים של אנשים ללא אישורם, חלק מהחשבונות האלה ידועים בתור Tweetdeckers בשל השיטה שלהם להתאחד בקבוצות Tweetdeck שדרכן הם מעבירים אלו לאלו מחדש את הריטוויטים של עצמם ושל לקוחות משלמים, כך שהם מסייעים זה לזה להפוך בכוח טוויטים לוויראליים, כך דיווח Buzzfeed.

הפצת חדשות מזויפות מצליחה יותר מתכני אמת בטוויטר

הפעילות המכונה Tweetdecking מהווה הפרה מפורשת של מדיניות הספאם של טוויטר, שאינה מאפשרת למשתמשים "למכור, לרכוש או לנסות להגדיל באופן מלאכותי את האינטראקציות של החשבון".

בשבוע שעבר, מצא מחקר שהובילו שלושה חוקרים מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) שחדשות כוזבות על הפוליטיקה נעות רחוק יותר, מהר יותר, עמוק יותר ורחב יותר מתכני אמת בטוויטר, וזאת משום שבני אדם, ולא רובוטים, נוטים יותר להפיץ אותן.

יצוין גם כי דובר של טוויטר הצביע על "כללים חדשים" שהחברה הכניסה לפלטפורמה במאמץ נרחב יותר להיאבק בספאם. השינויים קובעים כי המפרים מסתכנים בכך שחשבונותיהם יושעו באופן זמני או קבוע.

הכללים החדשים הגיעו עקב הגילוי כי למעלה מ-50,000 חשבונות המקושרים לארגונים הנתמכים על ידי רוסיה חשפו כמעט 700,000 אנשים לתעמולה במהלך הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2016. באותה עת אמרה החברה כי תעבוד על מנת למנוע מיישומים שליטה על צבאות של בוטים שפועלים בה, והמגבלות הנוכחיות נועדו, ללא ספק, בכדי למנוע מאנשים לפרסם תוכן "דומה באופן משמעותי" במספר חשבונות במקביל, תוך שימוש בחשבונות אלה בכדי להגדיל באופן מלאכותי את הנראות והפופולריות שלהם.

 

טוויטר השעתה חשבונות החשודים כגונבי ציוצים Reviewed by on . הרשת החברתית טוויטר (Twitter) נלחמת כנגד מה שמכונה Tweetdeckers - שכפול, נגבה והפצה של תכני ציוצים של משתמשים אחרים. במסגרת המאבק החליטה החברה להשעות כמה חשבונו הרשת החברתית טוויטר (Twitter) נלחמת כנגד מה שמכונה Tweetdeckers - שכפול, נגבה והפצה של תכני ציוצים של משתמשים אחרים. במסגרת המאבק החליטה החברה להשעות כמה חשבונו Rating: 0

הגיבו


!!!!