תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » היפרדו לשלום: אפליקציית Google Drive יוצאת לפנסיה
Google Drive

היפרדו לשלום: אפליקציית Google Drive יוצאת לפנסיה

התמיכה באפליקציה תגיע לסוף דרכה ב-11 בדצמבר השנה, ומאותו רגע לא ניתן יהיה לקבל עזרה כלשהי או עדכונים כלשהם ● במקומה תשיק החברה את Drive File Stream

מאת 10 בספטמבר 2017, 15:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) תשיק את Drive File Stream, אפליקציית גיבוי וסנכרון הקבצים השולחנית החדשה שלה, ב-26 לחודש זה. מאותו יום היא תהיה זמינה לכלל המשתמשים העסקיים. במקביל האפליקציה הישנה של Google Drive תוצא לפנסיה, והיא לא תהיה מוקדמת בכלל.

כמו עם כל אפליקציה אחרת, ולאו דווקא שולחנית, שמגיעה לסוף דרכה מדובר בתהליך בעל כמה שלבים. התמיכה באפליקציה תגיע לסוף דרכה ב-11 בדצמבר השנה, ומאותו רגע לא ניתן יהיה לקבל עזרה כלשהי או עדכונים כלשהם. היא תהפוך באופן רשמי לבלתי פעילה ב-12 במרץ 2018 ומאותו רגע הדרך היחידה להעלות קבצים לחשבון Google Drive תהיה Drive File Stream, ולא משנה אם מדובר במחשב מבוסס Windows או macOS.

בהיבט הצרכני מציעה גוגל כיום את Backup and Sync שהאפשרויות בה מיועדות לשימוש אישי בלבד, ואין אפשרות לעבוד בקבוצות, כמו גם אין את האפשרות לסנכרן רק קבצים מסוימים בתיקיית הסנכרון או לבצע סנכרון לפי דרישה. מעבר לכך תהליך העבודה זהה.

לפרטים מלאים ניתן לקרוא את ההודעה הרשמית בבלוג של גוגל.

היפרדו לשלום: אפליקציית Google Drive יוצאת לפנסיה Reviewed by on . גוגל (Google) תשיק את Drive File Stream, אפליקציית גיבוי וסנכרון הקבצים השולחנית החדשה שלה, ב-26 לחודש זה. מאותו יום היא תהיה זמינה לכלל המשתמשים העסקיים. במקבי גוגל (Google) תשיק את Drive File Stream, אפליקציית גיבוי וסנכרון הקבצים השולחנית החדשה שלה, ב-26 לחודש זה. מאותו יום היא תהיה זמינה לכלל המשתמשים העסקיים. במקבי Rating: 0

הגיבו


!!!!