תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גולשי Reddit יצאו לעזרת גבר נבגד
מי יציל את הלב השבור? אילוסטרציה: BigStock

גולשי Reddit יצאו לעזרת גבר נבגד

בן זוג שמצא תמונות והודעות ב-iPad של בתה של שותפתו לחיים, שבישרו לו שנבגד על ידה, פנה לאתר לבקש עזרה בהחלטה האם לספר לאשה שגילה את יחסיה האחרים, או פשוט לקום וללכת ● תשובת המגיבים הייתה אחידה

מאת 11 בינואר 2017, 11:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גבר שבור לב אחד ניצב מול דילמה רצינית, לאחר שנתקל בתגלית לא נעימה ב-iPad של בתה של חברתו לחיים. הגבר הסביר כי בת זוגו אינה "מתמצאת במיוחד בטכנולוגיה" – וזה בדיוק מה שהוביל אותו לגלות די בקלות שיחסיו איתה אינם מה שהוא חשב שהיו.

האיש בן ה-36, המכונה קטש, חי במשך ארבעה שבועות עם הידיעה כי חברתו מנהלת התכתבות סקס – מה שמכונה sexting – עם החבר לשעבר שלה, והידיעה הטריפה עליו את דעתו.

לכן הוא פנה לאתר Reddit – מעין רשת חברתית שמאפשרת פרסום מני נושאים שנחשפים בפני חבריה השונים – בכדי לשתף אחרים במצבו ובהתלבטויותיו. בפרסום שלו מודה קטש, "סירבתי להעלות את זה עד שהחגים נגמרו והגיע הזמן לשפוך הכל החוצה, אבל אני פשוט לא יכול להביא את עצמי לזה".

כל מכשירי אפל מחוברים יחדיו

"לא חיטטתי כשמצאתי את המסרים", הוסיף קטש וכתב. "מכשירי האפל (Apple) שלה מכל רחבי הבית כולם מקושרים ל-iPhone שלה, כך שכל השיחות פשוט נמצאות שם. היא לא מאוד מתמצאת בטכנולוגיה וככל שאני יכול להגיד אין לה מושג שאני יודע לגבי כל אותם מכשירים מקושרים. אני לא בטוח אם אפילו היא יודעת!"

"הייתי צריך להשתמש ב-iPad של בתה בת השמונה כדי לצאת מחשבון היוטיוב (YouTube) כי נמאס לי לראות תוכן לילדים בעמוד הראשון שלי מרשימות ה'נצפו לאחרונה' בטלפון שלי. אז נכנסתי, יצאתי מהחשבון, חזרתי למסך הבית ואז הופיע שם באנר עם הודעת טקסט שצץ פתאום, עם שם של איזה בחור", כך מתאר קטש את החוויה שלו. פתיחת ההודעה לא הותירה בלבו מקום לפרשנות – "פתחתי את ההודעה ו-עצור! היו שם תמונות של ז** וצ***"!

הסכמה מלאה של הגולשים

קטש סיפר כי מצא כמה דברים שחברתו כתבה שלדעתו הגיעו מרגשותיה, למשל הודעות כמו "אני מתגעגעת אליך" או "אתה עושה לי פרפרים כשאנחנו חולפים זה על פני זו", וכן "אני מצטערת שזרקתי אותך". הוא גם סיפר לכל מי שנתקל בדברים ב-Reddit כי "היא אחות והוא מנתח. אני לא בטוח כמה זמן הם יצאו אבל אני יודע שכבר כמה שנים שהם לא יחד. אני לא בטוח אם הם יצרו קשר פיזי מאז".

בתגובה לפרסום זכה קטש בתמיכה גורפת ובהסכמה מלאה של הגולשים, שהציעו לו לעזוב בלי הסבר ולא להביט לאחור, כמו גם – לגשת להיבדק (מפני איידס ושאר מרעין בישין).

גולשי Reddit יצאו לעזרת גבר נבגד Reviewed by on . גבר שבור לב אחד ניצב מול דילמה רצינית, לאחר שנתקל בתגלית לא נעימה ב-iPad של בתה של חברתו לחיים. הגבר הסביר כי בת זוגו אינה "מתמצאת במיוחד בטכנולוגיה" - וזה בדיו גבר שבור לב אחד ניצב מול דילמה רצינית, לאחר שנתקל בתגלית לא נעימה ב-iPad של בתה של חברתו לחיים. הגבר הסביר כי בת זוגו אינה "מתמצאת במיוחד בטכנולוגיה" - וזה בדיו Rating: 0

הגיבו


!!!!