תוכן שיווקי
בעקבות אירוע IT Awards 2022, ה-28 בפברואר, East תל אביב

CAPA של שטראוס: פרויקט זוכה במצטייני המחשוב 2022

16/03/2023 15:40
מקבלים את הפרס באירוע IT Awards. משמאל לימין: אסף בלום, מנכ"ל ומייסד HB Innovation; גיל בר, סמנכ"ל CS בחברה, וששי בכר, סמנכ"ל פיתוח עסקי ב-HB Innovation.

בטקס IT Awards השנתי של אנשים ומחשבים, זכה פרויקט ה-CAPA של חברת שטראוס ישראל במקום הראשון בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית (Digital transformation) לשנת 2022. חברת HB Innovation הובילה את תהליך האפיון והטמעת הפתרון באמצעות פלטפורמת PAS.

הפתרון הזוכה הינו פתרון מקיף וייחודי, באמצעותו הוטמעו תהליכים בתחומי האיכות, בטיחות המזון, ההפעלה, איכות הסביבה והבטיחות בעבודה (EHS&Q), אשר עד כה נוהלו באמצעות קבצים ותהליכים ידניים ומערכות בדידות.

תהליכים אלו עברו דיגיטציה תהליכית, אשר אפשרה סטנדרטיזציה חוצת ארגון, תהליכי מעקב ובקרה אונליין והנגשתם לעובדי הקו הראשון של החברה.

פלטפורמת ה-PAS אשר הוטמעה על ידי HB Innovation, מאפשרת שילוב של יכולות מובייל, ליצירת סנכרון ותיאום בין בעלי התפקידים השונים בחברה, האצת תהליכים מרצפת הייצור עד למקבלי החלטות, הגדרה של פעולות מתקנות וביצוען בחזרה ברמת רצפת הייצור.

תפישת הפתרון מאפשרת לשטראוס בקרה ועמידה מתמדת בדרישות הרגולציה, שיפור היעילות הארגונית וחיבוריות של העובדים והמנהלים בצורה מיטבית.

זוכה הפרס. פרויקט ה-CAPA של חברת שטראוס ישראל, שביצעה HB Innovation.

זוכה הפרס. פרויקט ה-CAPA של חברת שטראוס ישראל, שביצעה HB Innovation.

יתרונות פלטפורמת ה-PAS

מוצר PAS מתמקד במתן מענה על הצורך של חיבור המערך התפעולי לאנשי השטח, המאפשר ביצוע תהליכים בצורה יעילה, פשוטה ומאובטחת, תוך שמירה על קשר רציף לליבת מערכות המידע הארגוניות וביטול השימוש באיי מידע ארגוניים. 

פלטפורמת ה-PAS מביאה חדשנות בתפישה שבה ארגונים פורסים מערכות ומייצרים ערך עסקי, וזאת באופן מהיר ומיטבי.

על ידי ניהול פשוט של ישויות ליבה תפעוליות, בשילוב עם תבניות תהליכיות מוכנות ומעקב ובקרה של משימות ופעילויות לביצוע, מתקבלת מערכת ארגונית קלה להטמעה, היוצרת ערך עסקי משמעותי, תוך שמירה על קשר רציף למערכות הליבה של הארגון.

הפלטפורמה מביאה לידי ביטוי גם מנוע תיעדוף ייחודי, אשר מאפשר לכל עובד ומנהל לראות ולטפל בנושאי מפתח, בהתאם למדרג זמן, דחיפות או חומרה.

בתחילת שנת 2020 החל תהליך קצר וממוקד של הוכחת יכולת (POC), במהלכו נבחן הפתרון לצורך השגת תועלות עסקיות כגון: עמידה בדרישות הרגולטור, אחידות ניהולית באמצעות סטנדרטיזציה תהליכית, שיפור ממשקי עבודה בין מחלקות ותחומי פעילות וכן האצת תהליכי איסוף מידע מהשטח. בנוסף נבחנה היכולת לשילוב עובדי הקצה, שאינם משתמשי מערכת רגילים, והעצמת יכולת הניהול אונליין בתוך שקיפות מלאה לנעשה ברמת רצפת הייצור.

הכנסת פלטפורמת PAS אפשרה לחברה להעביר מידע והנחיות עסקיות, אשר נוהלו בכלים ידניים, לתהליך דיגיטלי, חוצה ארגון, המשמר את הידע הארגוני ומאפשר ניהול רציף ומדויק.

את הפרויקט הוביל אודי מלמד, סמנכ"ל EHS&Q של שטראוס ישראל, יחד עם צוות ייעודי, אשר כלל בעלי תפקידים מתחום המצוינות התפעולית ומטה איכות שטראוס ישראל.

HB Innovation – שהוקמה ב-2019 בידי אסף בלום, המכהן כמנכ"ל – היא חברת SaaS, אשר מתמקדת בפיתוח פלטפורמה מובילה לעולם התפעול.

בין לקוחותיה, מלבד שטראוס, נמנות חברות מובילות ובהן כתר, שופרסל, אל על, הופמן ארה"ב, רב-בריח, פרי טרי ובריא מקבוצת ארומה, חיפה כימיקלים, מעדני גורמה, מיה תעשיות מזון, פיברו ועוד.

אירועים קרובים